Örgü Modelleri

Uzun Kollu Örgü Bayan Bluzu Şemalı Yapılışı

Örgü Bayan Bluzu Şemalı Yapılışı
Örgü Bayan Bluzu Şemalı Yapılışı

Selamlar arkadaşlar, sizlere örgü çalışmalarımın bir yenisi olan uzun kollu örgü bayan bluzu örneğini sunmak istiyorum. Son derece şık ve örüp bitirdiğinizde gözlerinize inanamayacağınız türde bir çalışma olacaktır. Tığ işi çalışmalara merak salan hanımların seveceği tipte bir örgü modelidir. İnternette sunulan çoğu videoya teker teker bakmak yerine sitemizi kontrol ederek en özel örgü işi çalışmalara basit şekilde erişebilirsiniz. İnternette görüp beğendiğim bu uzun kollu örgü bluz örneği son derece harika diyebilirim. Resimli anlatımından kolayca faydalanarak basit şekilde siz de yapabileceksiniz. Bu son derece şık olan uzun kollu örgüden yapılma bluzu çok seveceksiniz. Resimdeki anlatımları adım adım takip ederek istediğiniz tarzda yapabileceksiniz. Bu uzun kollu örgü bluzu kesinlikle çok harika bulacaksınız diyerek hemen yapılışına geçmek istiyorum.

İnternette pek de rastlanmayacak kadar nadide olan bu örnekte örgünün şemasının da resimli olarak sizlere sunulması, size avantaj sağlayacaktır. Örgü işini seviyorsanız mutlaka sizin de bu elit örgü türü olan uzun kollu bluzu denemenizi isteyeceğim. Resimdeki kırmızı etekli bayanın üzerinde duran bu modele baktığımda, ne kadar da şık durabileceğini rahatlıkla hayal edebiliyorum. Sizde hemen gerekli malzemelere resimden ulaşarak hemen bu farklı türdeki uzun kollu şemalı bluzu yapabilirsiniz. İşinizi gerçek anlamda kolaylaştıracak olan şemalı bu çalışmayı tığ işini seven hanımların taktir edeceğini umuyorum. Fakat önemli bir nokta olarak resimli şablona bakarak ilerlemenizin çok daha yararlı olacağını düşündüğümü belirtmek isterim.

Örgü bayan bluzu yapmak için öncelikle, motif türlerine sırayla bakmak gereklidir. Resimlerin içindeki dil yabancı olduğunda burada dikkat etmek kesinlikle önemlidir. Zaten örgü işlerini bilen ve seven hanımların basitçe yapabileceği bu şablon eşliğinde daha kolay bir örme gerçekleştirebileceksiniz. Bu çalışmada tek yapılması gereken ise şablondan farklı ilerlememek olacaktır. Aşamalar halinde sunulmuş şablonu takip ederek sizde parçaları birleştirince, bayanın üzerinde yer alan bluzdaki görselliği kolayca yakalayacaksınız. Bu son derece kendine özgü olan çalışmada sizlere şimdiden kolay gelsin. Yeni size özel örgü çalışmalarda görüşmek üzere diyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün