Ünlülerin Ayakkabı Trendleri

Ayakkabı Trendleri

Merhaba bayanlar; bugün sizlere ünlülerin ayakkabı trendleri hakkında bilgiler vermek istedim. Ülkemizde modaya yön veren çok ünlü isimler var. Bu kişiler her gün işleri gereği oldukça farklı ortamlara gidiyorlar ve mutlaka birbirinden şık bayan ayakkabı türlerinden giyiniyorlar. Ayakkabı denince bayanların büyük bir yüzdesi için akan sular durur. Şıklık ve zarafet arandığı gibi modayla uyumlu olması da, bir ayakkabıda bayanın aradığı özelliklerin başında gelmektedir. Aynı zamanda çoğu bayanda modaya uygun olarak, sevdikleri ünlülerin hangi marka ve hangi türde ayakkabı giyindiklerini de merak ettiklerini rahatça söyleyebiliriz. Moda ve bayan ayakkabı trendleri konusunda ünlülerin, kesinlikle ikon olduklarını rahatça belirtebiliriz. Çoğu hanımın da o akımın peşinden gittiğini belirtmek doğru olacaktır.

Ünlülerin Ayakkabı Modası

Ayakkabı Trendleri Demet Akalın

Ünlülerin hangi tarz ayakkabı ve parfüm seçtikleri, ne tür elbiseler giyindikleri hep merak konusu olmuştur. Takipçilerin işte bu nedenle hemen beğendikleri sanatçıların ayaklarında yer alan ayakkabıların benzerlerini aramaya başladıkları da büyük bir gerçektir. Bu oranda üretici firmalar da ünlülerin ayakkabı taklitlerini eğer gerçeği çok pahalıysa, hanımların daha kolay alabilmesi için üretebilmektedir. İlk önce Demet Akalın ayakkabı trendlerine bir göz atalım. Gündemde kalmayı başaran sanatçımızın tarzının ne derece iyi olduğu takipçi sayılarından bile gözlemlenebiliyor. Marjinal olduğu gibi şık tarzlara da seçim fırsatı sunan Akalın, ayakkabı seçimlerinde kusursuz davranmaktadır. Pahalı firmaların ayakkabılarını kullanan Akalın, aslında modadan ziyade kendine yakıştırdığını daha çok giymeye özen göstermektedir. Günlük hayatta ise daha çok pamuklu bir tişörtle görüntülenen sanatçımız, ayakkabı tarzlarında kendine çok güvenmektedir.

Ünlülerin Sevdikleri Ayakkabı Türleri

Ayakkabı Trendleri Hande Yener

Ünlülerin sevdikleri ayakkabı türlerinde Hande modasına bir göz atalım. Hande Yener marjinal tarzını konuşturan Türkiye’nin moda ikonu bayanlardan biri olarak, oldukça farklı türde ayakkabılar giymektedir. Ayakkabısı harici, her giydiği tarzıyla gündeme damga vuran sanatçının takipçileri onun her davranışı çok beğeniyor. Ağırlıklı olarak tezat renkleri daha çok kullanan Hande Yener, günlük yaşamında rahatlıktan yana tarzları seçiyor. Renk kombinlerine akıl sır ermeyen sanatçı, her türlü seçimi kendine çok güzel yakıştırabiliyor. Tarzı konusunda son derece iddialı olan Hande Yener, payetli sade modelleri daha çok benimsiyor ve giyiyor. Aynı zamanda sanatçı, sezonun hit ürünlerini daha çok tercih ederek pahalı ayakkabı tarzlarına daha da çok ağırlık verebiliyor. Kendi modasını kendi oluşturan Hande Yener, ne giyerse kesinlikle aykırı durmuyor ve ona çok yakışıyor diyebiliriz. Resimli galeride ne derece şık ayakkabı seçimleri olduğunu da görebilirsiniz bayanlar.

Bir önceki yazımız olan Renkli Mini Gece Elbise Modelleri başlıklı makalemizde mini etek, mini gece elbise modelleri ve moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir