Ana Sayfa Dekorasyon Uçuşan Kelebekler

Uçuşan Kelebekler

duvar aksesuarları kelebek
duvar aksesuarları kelebek

Birçoğumuz için boş duvarlar sinir bozucudur. Özellikle geniş alanlara sahip evlerde boş duvarla sesin de yankılanmasına neden olarak çınlamalara neden olabilir. Bu nedenle ya da farklı nedenlerden dolayı sizler için özel bir proje sunmak istiyoruz. Yapımı oldukça basit ama görünümü inanılmaz olan kelebek duvar dekoru projemiz, harika sonuçları alabileceğiniz bir proje. Renk ve şekiller konusunda da özgür olduğunuz asla unutmayınız. Kullanacağınız alana, alanda bulunan diğer eşyalara uygun bir renk tonlaması kullanmanız çok daha hoş sonuçları sağlayacaktır.

Bu projemiz için sizlere gerekli olan malzemeler ise makas, kağıt ve yapıştırıcı olacaktır. Tüm bu malzemeleri hazırladıktan sonra bu harika kendin yap projenize hemen başlayabilirsiniz. Kelebek duvar dekoru uygulamasına başlarken öncelikle kendinize bir kalıp çıkartmanız gerekiyor. Aşağıda ki resimden de göreceğiniz üzere bu kalıp ile tüm işlemi halledebilirsiniz. Büyüklük konusunda serbestsiniz ama çok aşırı büyük objeler yerine minik uçuşan kelebekler çok daha güzel bir etki yaratacaktır.

kelebek duvar dekoru

Kelebek şablonunuzu oluşturmak için bir kağıt parçasını ikiye katlayarak üzerine çizim yapmanız yeterli. Aynı tip kanatları kullanmanız projenin çok daha etkili olmasını sağlar. Yine de farklı bir uygulama yapmak isterseniz sizlerin zevkine de güvendiğimizi belirtelim. Özel ve etkili bir kelebek duvar dekoru yapmak için artık hazırsınız. Hemen bu şablon üzerinden birçok kelebek kesmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde uygulama yapacağınız alana farklı ve özel bir görünüm katabilirsiniz. Her bakımdan farklı bir duruşa sahip olacak bu kelebekler, aynalarınızın etrafına, salon duvarlarına, merdine ya da koridora, hatta çocuk odalarınıza çok yakışacaktır. Özel etki yaratma konusunda bir başka önerimiz ise iki tarafı farklı renkte olan kağıtlar kullanmanız olacaktır. İç ve dış ayrı renk olduğunda kelebekleriniz çok daha gerçekçi olacaktır.

duvar aksesuarları kelebek

duvar dekoru yapımı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here