Üçlü Saç Örgü Modeli Kolay Bere Yapımı

Üçlü Saç Örgü Modeli Kolay Bere Yapımı
Üçlü Saç Örgü Modeli Kolay Bere Yapımı

Üçlü saç örgü modelinin kullanıldığı kolay bere yapımı ile kısa sürede fazla uğraş vermeden güzel bir bereye sahip olacaksınız. Bu bere modeli hem bayanlar hem de erkekler için kullanılabilir. Model itibari ile gayet spor bir bere modeli olduğunu söyleyebilirim. Resimde de görüldüğü gibi tepe kısmının gayet uzun olduğu bir örgü bere yapımını bu videoda bulacaksınız.

Soğuk kış günlerinde başınızı sımsıcak tutacak bu kolay bere yapımı için 1 çile yün yeterlidir. Kullanılan ip de Alize Superlana Midi’dir. Yapımında birden fazla numarada şiş kullanılmıştır. Başlangıç kısmı 90 ilmekle başlanmıştır. 3,5 numara şişle boyu 3 cm. olacak şekilde 2 ters 2 düz bir lastik örgü kullanılmıştır.

Üçlü Saç Örgü Modeli Kolay Bere
Üçlü Saç Örgü Modeli Kolay Bere

Kolay bere yapımında burgu kısmına geçildiğinde örgü biraz toplayacağı ve lastik kısmının başı sarması istenildiği için 3,5 numara şiş kullanılmıştır. Daha sonra 5 numara şişe geçilmiştir. Her burgu modelinin arasına 3 tane ters, 3 tane düz, 3 tane ters olmak üzere 9 ilmek ara boşluğu verilmiştir. Bitmiş boyu bere gergin değilken 26 cm, eni de 22 cm.’dir.

Saç örgülü kolay bere yapımının detaylı anlatımı için aşağıdaki videoyu izlemelisiniz. Şişle bere yapımı ile alakalı diğer konularım için de sitemde arama yapabilirsiniz.

Üçlü Saç Örgülü Kolay Bere Yapım Videosu:

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı