Ana Sayfa Dekorasyon Üçlü Priz Nasıl Mumluğa Dönüşür

Üçlü Priz Nasıl Mumluğa Dönüşür

üçlü priz ile mumluk yapımı
üçlü priz ile mumluk yapımı

Her evde muhakkak üçlü priz bulunmaktadır. Siz de zaman zaman işinize yarayan ya da bozulan bir üçlü priziniz var ise kendin yap projeleri ile bunu değerlendirerek muhteşem bir mumluk yapabilirsiniz.

Üçlü prizin vidalarını sökerek içini tamamen boşaltınız. Daha sonra tekrar vidaları yuvasına vidalayınız. Dilediğiniz renkte akrilik boya ile boyayınız. Bu yılın modası neon renkleri oldukça yakışacaktır. İlk kat boyadan sonra prizi kurumaya bırakınız. Boyama işlemini iki kez daha tekrarlayınız. Boyama işlemi bittikten sonra üç kat vernik sürünüz. Kendir ipini üçlü prizi sanki bağlıyormuşsunuz gibi sarınız ve silikon tabanca yardımıyla kendir ipini boyadığınız prize sabitleyiniz. Marketlerde kolayca bulabileceğiniz küçük metal mumların metal yerini desenli bant yardımıyla kapatınız ve üçlü prizin boş gözlerine 3 adet mumu yerleştiriniz. Gösterişi seviyorsanız eğer kullanmadığınız eski takılarınızın taşlarını ya da bujiterilerde kolaylıkla bulabileceğiniz parıltılı taşlardan satın alarak üçlü prizin çevresine bu taşları silikon tabancası yardımıyla yapıştırabilirsiniz. Oldukça şık, az malzeme kullanarak kendin yap tekniğiyle değerlendirdiğiniz eski priz yeni mumluğunuzu evinizin uygun gördüğünüz alanına yerleştirerek dekorasyona el emeğinizle ürettiğiniz imzanızı atınız.

Evinizde kullanmadığınız eski eşyalarınız var ise bunları atmak yerine ev hobileri geliştirerek biraz değiştirerek kullanmayı denemelisiniz. İnternet sitemizde geri dönüşümden üretilen ürünleri m-visible.com adresinden inceleyerek sizlerde evinizde deneyebilirsiniz. Hem el emeğinizle ürettiğiniz için ayrı bir öneme sahip olacak hem de özgüveninizi arttıracağı için yeni fikirler üretmek için kollarınızı sıvamanızı sağlayacaktır.

üçlü prizden mumluk yapımı

üçlü prizden mumluk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here