Üçgen Dilimli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Üçgen Dilimli Yuvarlak Lif Modeli
Üçgen Dilimli Yuvarlak Lif Modeli

Yeni yapacağınız banyo lifinin hem gösterişli hem de kolay bir yapılışa sahip olmasını istiyorsanız üçgen dilimli yuvarlak lif modeli tam size göre. Bu anlatımla birlikte artık sizlerin de hiç zorlanmadan örebileceğiniz harika görünümlü bir lif modeliniz olacak.

Yeni kolay yuvarlak lif modeli İki renkte lif ipi ile 7 numara tığ kullanılarak örülmüş. Dilimli bir lif örneği. Dilimler üçgen şeklinde yıldız lif tekniği ile oluşturulmuş. Fıstıklar 3 dolumlu olarak çalışılmış.

Üçgen Dilimli Yuvarlak Lif Örneği
Üçgen Dilimli Yuvarlak Lif Örneği

Üçgen dilimlerden üç tanesi ortası beyaz dışı mavi ile örülürken, diğer üç tanesi de tam tersi şeklinde örülmüş. Her bir dilim diğerine pimpirikli kenar oyası işlenirken eklenmiş.

Son üçgen dilim eklendikten sonra ortasına yine aynı iki renkle küçük bir çiçek çalışılmış. Çiçeğin kenarı pimpiriği geçildikten sonra da birleştirilmiş haldeki 6 üçgen dilimin ortasındaki boşluğa ilave edilmiş. Böylelikle üçgen dilimli şık banyo lifi kullanıma hazır hale getirilmiş.

Bu güzel lifin ayrıntılı anlatımına aşağıdaki videosundan ulaşılabilir.

Kaynak: https://youtu.be/FQHsJmEfgOY (ÖRGÜ GÜNLÜĞÜM)

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı