Üç Hamlede Muhteşem Saksılar Yaratın

dekoratif rengarenk saksı yapımı
dekoratif rengarenk saksı yapımı

Boya ile projeler yapmayı ben çok seviyorum. Yepyeni ve bambaşka şeyler yarattığımız için inanılmaz ve özel sonuçlar çıkıyor. Beklentilerinize çok etkili ve özel bir şekilde cevap verecek olan sitemde, sizler için her zaman kolay, pratik bir şekilde yapabileceğiniz ama sonuçları da mükemmel olan projelere yer vermeye çalışıyorum. Bu proje detaylarımda da sizinle renkli saksı yapımı hakkında bir paylaşım yapacağız. Bu şekilde evinizde artık görmekten sıkıldığınız saksıları renkli ve şık bir konuma sokabileceksiniz. Oldukça kolay olması nedeni ile sizler için bu projeyi derledim. Gerçekten şık ve inanılmaz bir sonucu sizler de alacaksınız. Hemen şimdi işlemleri yapmaya başlayabiliriz.

İşlem için bize bir miktar yağlı boya gerekiyor. Dilediğiniz 3 renk üzerinde çalışma yapabilirsiniz. 1 renk zemin, 2 renk ise zeminin üzerine koyacağımız özel renklendirmeler için kullanılacak.

Üç Hamlede Muhteşem Saksılar

İlk aşama olarak, saksımızın zemin boyasını atalım. Burada krem tonları kullanılmış. Eğer saksı altlarınız varsa, bunları da renklendirme yapacağınız ürünler için kullanabilirsiniz. Bu şekilde renkli saksı yapımı aşamasını sizler de keyifle gerçekleştirebileceksiniz.

Üçüncü ve son aşamamız ise kesinlikle projenin en keyifli yeri. Kimse ben yapamam demesin çünkü sadece boyayı, saksının üzerine dökerek inanılmaz bir sonuç elde edeceğiz.

Bu özel uygulamayı yaparken, açık ve koyu renkleri ayrı tonlarda kullanmanız harika bir sonuç almanızı sağlar. Saksıların altına 3 tane köpük bardak koyarak, boyanın zeminde birikmesini engelleyebilirsiniz. Ters çevirerek boyayacağınız saksılara önce bir rengi akıtın. Ardından diğer rengi akıtın. İşte renkli saksı yapımı bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

renkli saksı yapımı

Sizler için seçtiğim bu hoş ve şık alternatif proje, özellikle toprak saksı modelleri için ideal bir uygulamadır. Ayrıca saksılar tam olarak kurumadan kullanıma geçmeyin. İç kısımları da yarıya kadar boyanabilir, harika bir sonuç elde edebilirsiniz.

dekoratif rengarenk saksı yapımı

İşte inanılmaz şık, görselliği olağan üstü olan saksılarınız hazır. Eminiz sizler de bu harika modelleri rengarenk yaparak, muhteşem sonuçları elde edeceksiniz. Şimdi renk seçimi ile işleme başlayabilir, muhteşem güzelliklere sahip bahçeler yaratmak için hızlıca çalışabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı