Tüylü Gelin Terlikleri 2016

Düğün zamanları yaklaştığında elbette her şeyde olduğu gibi giyim ve gelin terliği alınacağı zamanda bayanları farklı bir heyecan kaplar. Kimi düz modelde gelin terliklerini tercih ederken, kimisi ise daha modern daha süslü gelin terlikleri modelleri tercih edebilmektedir. 2016 yılına has gelin terlik modellerini tercih etmektedirler. Gelin adaylarının terlik modelleri seçimi biraz zor olabilmektedir. Ben de bu konuda onlara yardımcı olacağını düşündüğüm bir resim galerisi hazırlamak istedim. Alacakları gelin terlikleri hakkında biraz da olsa fikir sahibi olmalarını sağlayacak türleri, resim galerimde rahatlıkla bulabilirsiniz. Hanımların normal zamanlarda da hoşlarına giden terliklerin varlığı gibi, evlilik zamanlarına özel gelin terlik modellerinde süs konusu da vazgeçilmezdir.

Gelinlik öncesi düğün öncesi hazırlıkları içerisine elbette süslü tarz gelin terliklerini de katmaktadır. Bunlara ek olarak son zamanlarda moda diyebileceğimiz tüylü gelin terliği modelleri de çok tercih edilmektedir. Kendine has bir model olan tüylü terlik modellerinden en sevdiğiniz örnekleri resim galerimizde keşfedeceğinizi umuyorum. Birbirinden şık tüylü gelin terlik örneklerinden beğeni duyduğunuzu dilerseniz model olarak seçebilirsiniz. Terliği dışarıdan mağazalardan alacağınız zaman sitemizden mobil olarak mağaza yetkililerine de gösterebilirsiniz. Bu terlikler en çok da düğün sabahı ve sonrası için işinize yarayacaktır. Düğün sabahı damat karşısına oldukça süslü tüylü terliklerle çıkarak daha iç açıcı gelerek damadı büyülemek de gelin adaylarına kalıyor. Adeta yıllardır vazgeçilmeyen gelin adetlerinden biri haline gelmiş terlikler, artık son yıllarda kabuğunu değiştirmektedir.

Son yıllarda gelin terliklerinde tüylü gelin terliği modası hakimdir. Sizlere yansıttığım resim galerisinde de tam da bu noktada işinizi görebilecek, tüylü tarzda gelin terliği modelleri yer almaktadır. İsterseniz galerimizi inceleyerek de sizlere bilgi verelim. İlk resimdeki modelde pembe oldukça hoş bir tüylü terlik yer almaktadır. Tüyleri tam da ayak parmakları sonrası kısma denk gelip ayaklara hoş bir hava katmaktadır. Diğer resimde ise beyaz ve pembe tarzda yine tüylü terlik örneklerinden gösterilmiştir. Üçüncü resimde ise bizi farklı tüylü desende bir tüylü gelin terliği karşılamaktadır. Dördüncü resimde de aynı tonda yani beyazın göz alıcı güzelliği gelin adaylarına sergilenmiş görünmektedir. Pembe ve siyah örnekler ise beşinci ve altıncı resimlerde yer almaktadır. Yedinci ve sonraki resimlerde ise şıklığınızı daha da açığa çıkaracak birden fazla örnek sizlere sunulmuş durumdadır. Beğeni duyacağınız terlikleri alarak düğün sabahı ve sonrasını daha iç açıcı hale getirmek tamamen sizin elinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Daha Şık Görünmek İçin 10 Farklı Yöntem başlıklı makalemizde bayanların şıklık püf noktaları, şık giyinme püf noktası ve şık görünme püf noktası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

2 Cevaplar

  1. Sezai Başar dedi ki:

    Sevgi hanım merhaba
    Tüylü gelin terlikleri konusunda üretim yapabilecek bir firma biliyor musunuz ?
    Elimde böyle bir talep var da.
    Teşekkürler, iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir