Ana Sayfa Dekorasyon Tropikal Yatak Odası Dekorasyonu

Tropikal Yatak Odası Dekorasyonu

tropikal yatak odaları
Tropikal Yatak Odası Dekorasyonu 3

En özel ve en mahrem yaşam olanımız olan yatak odalarımız dekorasyonun da uygulanırken dikkat edilmesi gereken yerlerdendir. Bu neden ile fazla alternatifi olmayan yatak odası dekorasyonları için sizlere özel bir dekorasyon fikri sunacağız.

Bu harika seçenek ile sizlerde daha otantik ve tropikal bir yatak odasını kendiniz için tasarlayabilirsiniz. İşte tropikal oda dekorasyon fikirleri!

yatak odası tasarımları

Bu şık ve sıcak tonlardan oluşan yatak odasının en belirgin özelliği ise elbette ki tekstil ürünlerinde kullanılan sıcak renkler ve tropikal desenler. Bu şekilde harika bir uyum söz konusu olmuş.

yatak odası dekorasyon

Odanın gece aydınlatmasında kullanılan yatak başı abajurları ise şeftali tonu ile gerçekten şık ve inanılmaz bir doku yaratılmasına neden olmuş. Başucunda ise yine tropikal hava veren turuncu çiçekler ile bezenmiş.

tropikal yatak odaları

Duvarda bulunan sıcak dokulu ve şık bir resim ise boş duvarı bir anda dekorasyon ile bütünlemiş. Bu şekilde sadece ve özel bir yatak odası oluşturulmuş durumda.

tropikal tasarımlı yatak odaları

En belirgin özellik ise yatağa serpiştirilmiş olan ağırlı turuncu renklerin kullanıldığı harika kırlentler. Aynı zamanda bu tropikal çiçekler ile bezeli olan bu yastıklar özel ve farklı bir dekorasyon oluşumunda etkinleşmiş görünüyorlar.

farklı yatak odası tasarımları

Tüm bu uyumlu çalışmalar sayesinde halı, yatak örtüleri, yastıklar ve tablo ile birlikte inanılmaz şık ve özgün bir yatak odası yaratılmış. Özellikle kış aylarında içinizi ısıtacak bu renkler ile sizlerde kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here