Tığla Yapılan Led Kablolu Örgü

tığ işi ledli örgü
tığ işi ledli örgü

Merhaba değerli hanımlar; tığla yaptığımız onca çalışma bir yana, şimdi sunacağımız çalışma ise bir yana olacaktır. Bu örgü işinde tığla çalışmanın yanına led kablo da ekleyeceğiz ve son derece şık bir led ışıklı örgümüz olacaktır. Led kablonun etrafını tığla öreceğimiz örneği, kesinlikle çok beğeneceksiniz ve siz de yapmak isteyeceksiniz. Tığla yapılan led kablolu dekor örgüsü, bütün hanımların denemek isteyeceği kadar harika duracaktır. Finlandiyalı bir sanatçı tarafından işlenmiş olan bu harika ev süsü projesinin yapılışını, siz değerli bayanların da görebilmeleri için elimizden geldiğince ayrıntıları ile birlikte sunacağız. Evde son derece özel bir görünüm elde etmeye yarayacak olan tığla yapılmış led kablolu örgü, kesinlikle tecrübe etmeniz gerekli tığ işi çalışmalardandır.

Tığla Yapılan Led Kablolu Dekor Malzemeleri

Led kablolu örgümüz için gerekli malzemeler resimden de anlaşılacağı gibi kalın iplik, 12 mm tığ, led ışıklı kablo (yaklaşık 10 metre kadar). Tüm bu kolay malzemelerle, bu elit ve görünüm olarak evlere son derece özel bir dekor oluşturacak örgü, sizin için de süper olacaktır. Hanımlar, malzemeleri hazırladıysak, hemen bu çok özel örgü işinin yapımına geçelim ve biz de bu harika örgüyü deneyelim.

Tığla Yapılan Led Kablolu Dekor Yapılışı

Tığla yapılacak led kablolu örgümüz için ilk başta kalın ipliği tığ yardımıyla, dairesel şekilde sararak örgümüzde ilerleyeceğiz. Işıklı hali süper olacak olan ledli örgünün son hali resimlerdeki gibi görünecektir. Led ışık seçiminde de son derece titiz olunmalıdır. Led ışıklar, ısınmadıklarından yangın çıkarma riski azalmaktadır. Aynı zamanda led ışıklar az elektrik harcayacağından dekorun, size fazla bir maliyeti de olmayacaktır. Bu sadece dekor amaçlı yapıldığından halıyı yakacak şekilde konulmamasına dikkat edilmelidir.

Dekor amaçlı bir köşede durduğunda, sizin için bu ışıklı son derece güzel görünen tığla yapılacak led kablolu örgü hoşunuza gidecektir. Evine çok yakışacak böyle bir şeyi yapmak için, resimli adımları takip ederek bu harika ve kolay adeta kendin yap gibi duran örgü çalışmasının denemeye değer olduğunu söyleyebiliriz. Malzemeleri kolay bulunacak örgüyü siz de evinizin şık dekorlarına daha da iyi anlamlar katmak için test edebilirsiniz. Herkese şimdiden kolay gelsin hanımlar, farklı örgü işi değişik çalışmalarda görüşmek üzere.

led ışıklı örgü
tığla yapılan led kablolu dekor örgüsü
led kablolu örgü
ledli örgü
tığ işi ledli örgü
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı