Tığ İşi Renkli Kırlentler Eviniz Neşelensin

Tığ işi renkli kırlent nasıl yapılır
Tığ işi renkli kırlent nasıl yapılır

Tığ işi ile yapılan sınırsız modeller, harika sonuçları hızlı şekilde almanızı sağlar. Bu neden ile elde edeceğiniz performans, etkileyici ve özel ürünler ile sınırlıdır. Hayal gücünüz ve ihtiyaçlarınız yaratımlarınıza da çeşitlilik katacaktır. Artık bu özel yaratıcılıklar internet üzerinden paylaşılmaya başlandığından bu yana farklı ürünler ile tanışıyoruz. Bizler de sizler için bu güzel ürünleri derleyerek, kendiniz ve sevdikleriniz için yeni yaratımlar yapmanıza köprü oluyoruz. Bu güzel modeller arasına bugün tığ işi kırlent yapımını ekleyeceğiz. Farklı sonuçları alacağınız bu özel ürünler, etkileyici ve şık bir ürün olmasının yanında, evlerinize renklerin enerjisini de sunacaktır.

Artık iplerinizi bir kenara toplayarak, modelin yapım aşamalarını takip edebilirsiniz. Gelin şimdi işlemin modelinin resimli şemalarından size detayları aktaralım.

Tığ işi renkli kırlentler

Parmağa dolama ile bir halka yapın ve üzerine 4 ikili dolgu, 3 zincir çekerek 4 tane olacak şekilde tamamlayın.

İkinci sırada ikişer tane yanlardan arttırın ve 8 ikili dolgu 2 zincir örün.

Tığ işi renkli kırlent şablonu

En üst sırada tığ işi kırlent ekleme için sık iğne kullanacaksınız. Oldukça kolay olan bu harika motif, birçok amaç ile de kullanılabilir.

Tığ işi renkli kırlent nasıl yapılır

Yukarıda gördüğünüz modeller sizlere fikir vermesi amacı ile konulmuştır. Bu şekilde değişik şekillerde birleştirmeler yaparak sizler de tığ işi kırlent oluşturabileceksiniz. 2 sırada biten bu pratik motifimiz, çiçek görüntüsü ile de oldukça basit. Her alanda kullanabileceğiniz bu kırlentler, özellikle sedir konseptlerinde de şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

İçlerine uygun şekilde mitil ile kılıf dikerek, güzel ve şık bir ürün elde edebilirsiniz. Ayrıca iç dolgusu olarak elyaf ya da sünger kırpığı ile en yüksek randımanı alacaksınız. Farklı ölçülerde yapacağınız bu kırlentleri, daha büyük şekilde yaparak, eviniz için konforlu minderler de oluşturabilirsiniz.

Tığ işi ile yapılabilecek farklı ürünler, etkileyici özellikleri ile uzun yıllardır bizimle oluyor. Sizler de zincir, dolgu, sık iğne ve tırabzan gibi basit ana işlemleri biliyorsanız birçok özel ürünü anında oluşturabilir, eviniz için harika ve dekoratif ürünleri basit ve zevkli bir şekilde yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı