Tığ İşi Kar Tanesi Modelleri

tığ işi kar tanesi örnekleri
tığ işi kar tanesi örnekleri

Örgü modellerinin çeşitliliği, insanların ne kadar yaratıcı ve farklı bir şekilde kullanım ihtiyaçlarının olduğunun bir göstergesidir. Bazen ihtiyaçtan, bazen ise zevk dolu görsellikler olarak belirli çabalar ile karşımıza çıkan bu modeller, oldukça özel ve farklı bir şekilde yapılabiliyor. Modellerin şiş, tığ, firkete, iğne ya da mekik gibi yardımcı malzemeler ile yapıldığını biliyoruz. Bu şekilde sizler de el beceriniz, ilgi alanınız doğrultusunda harika sonuçları hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Sizler için bu yazımda kar tanesi modelleri derledim. Şemalarından yapımlarını da görebileceğiniz bu harika modeller sayesinde, gerçek anlamda etkili ve hoş motifler elde edebilirsiniz. Geleneksel sistemden çok farklı olan bu modeller, özel kullanım alanlarına da sahiptir.

Benzersiz olan kar taneleri de insanlar için bir ilham kaynağıdır. Farklı şekillerde ve alanlarda sunulan bu özel nesneler, örgü modelleri için de oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlayacak türdendirler. Sizler için derlemek istediğim birbirinden güzel kar tanesi modelleri sayesinde harika sonuçları alacağınıza eminim. Evleriniz için inanılmaz ve çok farklı sonuçları bu eşsiz motifler ile yapacağınız üretimler ile bezeyebilirsiniz. Etkileyici ve farklı bir şekilde karşımıza çıkan bu harika motifler, inanılmaz güzellikleri ile hepimizi kendine hayran bırakacak türdenler. Geleneksel motiflerden farklı olan bu zarif modelleri, aktif olarak birçok alanda kullanma şansına da sahipsiniz.

Özellikle kırık beyaz ile yapabileceğiniz bu motifler, sizlere kıyafetlerinizde de inanılmaz bir ayrıcalık yaratmanıza yardımcı olacaktır. Harika sonuçları elde edebilmek adına, beklentilerinize uygun, eşsiz ve farklı şekillerde kullanım şansına da sahipsiniz. Mesela örtüler, kırlentler, tablolar oluştururken de bu tarz motifleri kullanmak başarılı sonuçları almanıza neden olur. Her bakımdan kar tanesi modelleri kolay yapılabilen, detayı çok olmayan modellerdendir. Bu neden ile aktif bir şekilde örebilir, en ideal biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz. Eşsiz tarzları ile her bakımdan evlerimize özellik katacak bu tarz el işi modellerini sizler de beğenerek kullanacaksınız. Gelin şimdi sizler için seçtiğim, şemaları ile detaylandırılmış kar tanelerini inceleyelim. Hemen beğendiğiniz birkaçını seçerek sizler de örmeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı