Tierra Cast Düğüm Bileklik Yapımı

Tierra Cast düğüm bileklik yapımı, son zamanlarda en çok merak edilen konulardan birisi haline geldi. Son zamanlarda moda olan Tierra Cast düğüm bilekliklerin nasıl yapıldığı da merak konusu oldu. Genelde bu tür bileklikleri dışarıdan hazır halde yapılmış şekilde satın alıp kullanıyoruz ama aslında yapmaya kalksak, işin o kadar da zor olmayacağını görmemiz gerekiyor!

Tierra Cast bir Amerikan markası olarak piyasada ve bunu kendimiz yapmamız için sattığı kitlerle bize yardımcı olmaya çalışıyor. Tierra Cast bileklik yapmak için aldığımız bu setle birlikte işe girişebiliriz. Aldığımız malzemeleri nasıl birleştireceğimiz konusunda Tierra Cast bize hazırladığı kılavuzla fazlasıyla yardımcı oluyor. Zaten bileklikte kullanılan nesneyi, bilekliğin ipiyle düğümlediğimiz zaman ve bunu doğru ve anlatıldığı şekilde yaptığımız zaman herhangi bir sıkıntı çekmemiz söz konusu olmuyor.

tierra cast düğüm bileklik

tierra cast düğüm bileklik

Tierra Cast düğüm bilekliklerin dikkat çeken bir diğer yanı, bu tür bileklikleri hem erkeklerin hem de kadınların kullanmasıdır. Özellikle erkeklerin bu konuda daha da olumlu yaklaştığını dahi söylememiz mümkün. Çünkü bileklikte kullanılan objelerde erkeklere yönelik çok güzel şeyler olabiliyor. Denizci nesnesi, motosiklet nesnesi, araba nesnesi, kılıç vb. silahlar nesnesi şeylerle erkeklerin ilgisini çekecek modeller oluşturmayı başarabiliyor Tierra Cast düğüm bileklikler.

Kadınlar için de modeller söz konusu olduğunda yine yok yok! Her türlü renkli iple kadınları çekici kılacak seçenekler ortaya çıkabiliyor. Buna göre de objeler, nesnelerle birleştirip bu bileklikleri daha albenili bir hale getirmek mümkün olabiliyor. Hatta ve hatta sevgili seti olarak satılan Tierra Cast düğüm bileklikler de var piyasada. Yeni ve genç çiftlerin bunlara daha düşkün ve meraklı olduğunu söyleyebiliriz. Daha marjinal bir görüntü ortaya çıkıyor ve artık bazı çiftler, klasik yüzükler yerine birlikteliklerinin nişanesi olarak böyle şeyleri kullanıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Kolay Tel Süslemeli Tel Saç Tokaları başlıklı makalemizde Tel Saç Tokalarımızı Süslemek, Tel Süslemeli Tel Saç Tokaları ve tel toka süsleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir