Tesettürlü Bayanlara Yaz İçin Abiye Önerileri 2020

Tesettür abiye modelleri, yaz aylarındaki davetlerin önemli parçaları arasındadır. Tesettürlü kadınların sıkça yaşadığı abiye bulma sorunu, 2020 modasının en önemli tesettür abiyelerine dair bir yazı hazırlama gereksinimi oluşturdu. Kadınların en fazla kararsız kaldığı konulardan biri olan abiye seçimi, özellikle tesettürlü kişiler için içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Tesettürlü bayanların yaz abiyesi seçiminde vereceğimiz birkaç tüyo ve tavsiye sonrasında, ortamın en şık üyesi haline gelineceğinden eminiz. Eğer tesettür abiyesi seçiminde zorlanıyor ve uygun modelleri bulmak için fikir arayışına giriyorsanız, sizler için hazırladığımız yazımızı inceleyebilirsiniz. Tesettür abiyeleri içerisine, 2020 yılının en fazla tercih edilen modellerini, sizler için detaylıca açıklıyoruz.

Payetli Abiyelerle Şıklığınızı Artırabilirsiniz

Payetli abiye kullanımı, tesettür modasında oldukça rövaçtadır. Tesettürlü kadınların şıklığını artırması için pullu ve payetli abiyelere sıkça başvurulmaktadır. Özellikle bir düğün ya da büyük bir nişan organizasyonuna gidilirken, pullu ve payetli abiyeler tercih edilebilir. Pullu ya da payetli abiyeleri tercih ettiğinizde, daha sade bir baş ve sade bir makyaj kullanmanızı öneriyoruz. Tüm dikkatin abiyeye çekilesi, şık ve zarif bir görünüm oluşması açısından önemlidir. Yaz aylarındaki söz ve nişan organizasyonlarınızda da pullu ve payetli abiyelerden faydalanabilirsiniz.

Süslü Abayaları Kullanarak Daha Şık Ve Zarif Görünmeniz Mümkün!

Abaya kullanımı hem özel günler hem de normal günlerde en büyük kurtarıcılardan bir tanesidir. Yaz aylarında çok bunaltıcı elbiseler giymek yerine, asaletiyle ön plana çıkan pullu abayalardan faydalanabilirsiniz. Hem serin hem de şık bir görüntü sağlayan abayalar, tesettürlülerin kurtarıcı parçaları arasındadır. Pullu, payetli, boncuklu, tüllü, işlemeli ya da kendinden desenli abayalar tercih edilerek, şıklığın ve zarafetin bir arada olduğu kombinler oluşturulabilir. Abaya modelleri, belden kuşaklı, çıtçıtlı, düğmeli ya da önü açık şekilde tercih edilebilir. Zevkinize ve beğeninize göre, istediğiniz modelde abaya kullanabilirsiniz.

Süslü Abayalar
Süslü Abayalar

Tül Elbiselerle Şık ve Zarif Bir Tarz Oluşturun

Tül abiyeler, 2020 yılının tesettür modasında en fazla öne çıkan parçalar arasındadır. Her tarza hitap eden renk ve modelleriyle, süslü ya da sade beğenilere hitap edecektir. Tül abiyelerin kullanımı, düğün, söz, nişan, kına ya da farklı organizasyonlarda şıklığı sağlayacaktır. Özel günlerde en fazla tercih edilen abiye modellerinden olan tül abiyeler, parlak ve sert tüllerden meydana gelebilir. Tokalı kemer ya da belden kuşaklı seçenekler kullanılarak, abiyelerin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer sizler de tülün getirdiği zarafetten ve şıklıktan faydalanmak istiyorsanız, zevkinize uygun tül abiye modellerini inceleyebilirsiniz.

Balon Kol Abiyeler Çok Moda!

Balon kollu abiyeler, tesettür abiye modasının vazgeçilmez parçaları arasındadır. Düz kollu kıyafetlerden sıkılıp, farklı modelde kıyafetlerin arayışına giriyorsanız, balon kollu abiyeler tam da size göre… Her zevke ve beğeniye hitap eden balon kol abiyeler sayesinde, salaş ve asil bir görüntü elde edebilirsiniz. Sadece omuz ya da kol bölgesindeki balon görünümden faydalanılabileceği gibi bütün koldaki balon görüntüsü de abiyelerinize şıklık katacaktır.

Kloş Etekli Abiyelerle Zarafetinizi Artırın

Belgen oturtmalı ve yüksek bel abiyeleri kullanarak, daha zayıf ve uzun boylu görünebilirsiniz. Kloş etekli abiyeler, sizlerin bacak boyunu uzatır ve fazla kiloları göz ardı eder. Kloş etekler sayesinde, düğün ve nişan gibi büyük organizasyonlarda şık ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Kol etekli abiyeler, özellikle saten kumaştan elde edildiğinde şık ve zarif bir görünüm sağlamaktadır. Tesettür abiyelerinin sade ve şık olmasında, saten ve kloş etekli abiyelerin etkisi çok fazladır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı