Terliklere Şıklık Katıyoruz

boncuklu terlik yapımı
boncuklu terlik yapımı

Değişik uygulamalar ile başarılı ve özel sonuçları almanız mümkün. Sitemizde sizler için sunduğumuz, bu farklı ve güzel içerikler ile sizler de değişik ve etkileyici sonuçları alabilirsiniz. Değişik ürünler elde ederek, daha şık ve stil sahibi olmanız mümkün. Bu şekilde sizler de çok farklı materyalleri kullanarak harika sonuçları elde edebilirsiniz. Sizler de aynı şekilde sunduğumuz projeleri uygulayabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz boncuklu terlik yapımı projesi, farklı bir şekilde sizlere sunuluyor. Sıradan düz ve deri terliklerinizde hareket ve renklilik katmak için bu proje size de ilham verecek türden. Özel taşları sizler de çok farklı yerlerde bulabilir, farklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu projede bunları terliklerde kullanacağız.

terlik süsleme boncuk

Sedef farklı görünümü ile oldukça özel bir taştır. Renk, şekil ve özellikleri ile değişik bir süs aksesuarıdır. Yukarıda ki şekilde uzunlu kısalı farklı sedef uygulamaları sizin için yeterlidir. Kemerli bir terlik ile uygulamayı yapacağız.

Boncukları dağınık şekilde almanız durumundan orta kalınlıkta ki bir misina ipine dizebilir bu şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

boncuklarla terlik süsleme

Yukarıda ki resimde de görüldüğü gibi uygun genişlikte sandalet ya da terliklerinize bu uygulamayı yapabilirsiniz. İşlem aşamalarını da kolayca takip edebilirsiniz. Bu şekilde harika özellikleri olan şık bir sandalete sahip olacaksınız.

boncuklu terlik

Tutkalı ayakkabının uygun olan alanına sürün. Sonrasında aşağıda ki gibi işlemi yapabilirsiniz.

boncuklu terlik nasıl yapılır

Boncuklu terlik yapımı işlem aşamalarında montaj bölümü de oldukça kolay. Resimde görüldüğü gibi silikon ya da kuvvetli bir yapıştırıcı ile anında sonuca ulaşabilirsiniz.

İşlem sonrasında sizler de bu harika sandaletlere bayılacaksınız. Dilediğiniz renklerde ve özelliklerde taş ya da boncuklar ile bu tarz bir uygulamayı sizler de yapabilirsiniz.

boncuklu terlik resimli anlatım

Ve terliklerinizin bitmiş halini resimlerde de görebilirsiniz. Bu tarz renklerin deri üzerinde de harika bir görünüm elde edersiniz. Başarılı bir operasyon ile sizler de hemen boncuklu terlik yapımı projemizi farklı şekillerde uygulayabilirsiniz.  Farklı sonuçları alacağınız, harika görseller için en etkin şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak projelerimizi değerlendirebilirsiniz. Bu özel projeler sizlere bazı fikirler verecek, etkin ve ideal bir konsept ile sunulmaktadır.

boncuklu terlik yapımı resimli anlatım
boncuklu terlik yapımı
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı