Tepesi Pırpırlı Yeni İğne Oyası Modeli

Tepesi Pırpırlı Yeni İğne Oyası Modeli
Tepesi Pırpırlı Yeni İğne Oyası Modeli

İğne oyaları zor olduğu kadar, inanılmaz zarif ve şık duruyorlar. Bu nedenle de elinizden geldiğince bu hoş oyaları yapmak istiyorsunuz. Bizler de sizin için gerçekten başarılı bir pırpırlı iğne oyası paylaşmak istedik. Yapımı zevkli olduğu kadar, gösterişli olan bu model, harika sonuçları yazma ve yemenilerinizde elde etmenize olanak sağlayacak türdendir.

Pırpırlı İğne Oyası Anlatımı

İğne ile yazma kenarını basın.

İkinci sırada modelin kurulumunu yapacağız. 4 tane zürafa yaptıktan sonra bir uzun köprü yapın ve tekrar 7 kuyumcu kafesi yapın. Yanına tepeler koyarak bu sırayı tamamlayın.

Tepesi Pırpırlı Yeni İğne Oyası

Yaptığınız köprünün üzerine iğne oyası modelini oturtmaya başlayalım.

8 adet uzun bacak yapın. Üzerine 7 adet zürafa gidin. 1 sıra daha 7 tane zürafa yapın ve aşağı bol ip vererek dibe inin.

Tepesi Pırpırlı Yeni İğne Oyası Örneği
Tepesi Pırpırlı Yeni İğne Oyası Örneği

Üstüne 2 renkten ikişer tane köprü atıp, üzerlerine zürafa ile doldurun. En üst sıraya pimpirik yaparak, toplamda 6 çiçek yapıp modeli bitiriyoruz.

İğne Oyası Pırpırlı Model Videosu

İğne oyası yapmayı seviyorsanız, bu modeli yapmaktan da büyük keyif alacaksınız. Sizler için derlediğimiz tepesi pırpırlı iğne oyası videosu detayları gayet net şekilde veriyor. İşlem sıralarını takip ederek, sizler de bu harika modeli hemen çıkartabilir, yazma ya da havlu kenarlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak: https://youtu.be/ra3zhWitJE8 (Hatice Durmaz Güzel)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı