Tenis Topu İle Neler Yapabilirsiniz?

Farklı ve güzel yaratıcı fikirleri bulacağınız sitemizde, bazen bunu neden daha önce düşünmediğiniz diyeceğiniz birçok proje bulunuyor. Özellikleri itibari ile etkileyici ve inanılmaz geri dönüşüm ve kendin yap projeleri ile dolu olan sitemizden sizler de ciddi anlamda randıman alabilirsiniz. Özellikleri itibari ile sizler için de farklı ve eşsiz bir fikir ile yeniden karşınızdayız. Bu projemiz aslında sizlere farklı bir bakış açısı getirecek projeler içinde yer alıyor. Özellikleri itibari ile bir tenis topu projesi olarak adlandıracağımız bu içerikler, işinize yaramayan bir tenis topu ile neler yapabileceğinizi göstermekte.

Eskimiş ya da artık kullanılmayan bir tenis topu ile neler yapabilirsiniz?

tenis topu ile dekorasyon

Tenis topunuzun uygun bir yerinden bıçak ya da falçete yardımı ile resimde görüldüğü gibi bir kesik atın. Üzerine oyuncak yapımında kullanılan yapıştırma gözleri yerleştirin ve bunu uygun bir alana monte edin. Bakın yukarıda ki resimde harika bir anahtarlık görmektesiniz.

tenis topu projesi

Peki faturalarınızı, gözünüzün önünde durmasını istediğiniz notlarınızı ve mektuplarınızı nerelere saklıyorsunuz? İşte bu tenis topu projesi de tam da bunlar için harika bir fikir olacaktır. Sizler de uygun ve göz önüne monte edeceğiniz bu harika top ile inanılmaz ve etkili sonuçları elde edebilirsiniz.

tenis topu diy projeleri

İşlem içi ise yapacağınız şey gerçekten çok basit. Resimde görüldüğü şekilde kesim yapmanız ve gözleri ilave etmeniz yeterli. Bundan sonrası ise tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış bir konudur.

tenis topu kendin yap projeleri

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi bir vantuz yardımı ile fayans alanlara monte edeceğiniz bu harika top, sizin de eliniz ayağınız olacaktır. Belki bir şişelik, belki bir anahtarlık, belki de bir kalemlik olarak bu inanılmaz ürünü farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

tenis topu kendin yap

Hatta bu hoş ve sevimli topunuza kişilik kazandırdıktan sonra onu el bezlerinizi ya da havlularınızı asmak için de kullanabilirsiniz. Bir vantuz ve basit bir top ile bu hoş işlemleri sizler de yapabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza farklılık ve kolaylık katacak olan tenis topu projesi ile sizlerin de çok rahat işlem yapacağınıza eminiz. Hemen işlemlere başlayabilir, farklı ve özel şekillerde sizler de bu uygulamayı yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevdikleriniz İçin Tatlı Buket Yapımı başlıklı makalemizde şeker demeti, şeker demeti nasıl yapılır ve şeker demeti resimli anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir