Ana sayfa Kendin Yap Projeleri Telefonlarınıza Renk Katan Uygulamalar

Telefonlarınıza Renk Katan Uygulamalar

129
0
PAYLAŞ
renkli telefon kulaklık kablosu nasıl yapılır
renkli telefon kulaklık kablosu nasıl yapılır

Özel olarak hayatımızda etkin olarak kullandığımız akıllı telefonlar, kesinlikle alışkanlıklarımızı da değiştirdiler. Eskiden evden çıkarken yanımıza aldığımız şeylerin önüne geçen bu cihazlar, sürekli elimizde olduğu için aksesuar ve görünüm olarak da farklılık göstermektedir. Bu aksesuarlar sizin tarzınızı ve stilinizi belirleyebileceğiniz farklı özellikleri de taşımaktadır. Hazır aksesuarların yanı sıra, kendiniz de farklı şekillerde bu modelleri yapabilirsiniz. Farklı teknikler ile uygulayabileceğiniz bu aksesuar çalışmaları içinden bu sefer sizin için gayet kolay olan birini seçtik. renkli kulaklık kablosu yapımı basit ve keyifli sonuçları sizler için de sunacaktır. Özellikleri bakımından eşsiz ve sıra dışı bir model elde etmek için sizler de malzemelerinizi hazırlayın ve pratik uygulamayı hızlı şekilde oluşturmaya başlayın.

renkli kulaklık kablosu yapımı

İşlem için gerekli olan malzemelerimizi yukarıda ki resimde de görmektesiniz. Evinizde bulunan farklı renklerde ki ojeler, iki küçük, mandal, kağıt bant ve kulaklığınızı hazırlayın ve başlayın.

renkli kulaklık kablosu resimli anlatım

İşlem detaylarını gördüğünüz resimde ki gibi yapacağız. Renkli kulaklık kablosu tamamen sizin istediğiniz renkler ile oluşturabileceğini bir proje. Bu neden ile renk seçiminde özgürsünüz.belirli aralıklar ile oje ile renklendirme çalışması yapacağız. Bunun için renklerin geçişlerini bir kağıt bant ile belirleyebilirsiniz. Birbirlerine bulaşmadan bu işlemi bu şekilde daha pratik olarak yapabilirsiniz. Ojenin dağılmaması adına dikkatli olmanız önemli. Kuruyana kadar mandallardan destek alabilirsiniz.

Oldukça güzel ve farklı bir uygulama olan renkli kulaklık kablosu sizlerin de evde anlık olarak yapabileceği bir şey. Bu neden ile özellikle gençlerin de çok hoşuna gideceğini düşünerek paylaştık. Kabloların, başkalarının kablosu ile karışmasını da önleyecek olan bu projeden yararlanacağınıza eminiz.

renkli kulaklık kablosu anlatımlı

Görünüm olacak inanılmaz hoş ve çekici olacak bu yapım işlemi, sizlerin de keyifle kullanacağı türden. Beklentilerinize hoş bir şekilde yanıt veren bu uygulamayı dilediğiniz alanda kullanmanız da mümkün. Evinizde açıkta kalan kablolar üzerinde de bu tarz renklendirme çalışmaları yapabilirsiniz.

renkli telefon kulaklık kablosu nasıl yapılır

Çok kolay malzemeler ile harika sonuçları alacağını bu uygulama umarız sizin de hoşunuza gitmiştir. Uzun süreli bir kullanım da sağlayacağınız bu işlem ile artık klasik değil, kendi tarzınızda kulaklık kabloları kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here