Taşlı Kendin Yap Bileklik

Taşlı Kendin Yap Bileklik
Taşlı Kendin Yap Bileklik

Farklı projeler ve harika sonuçlar. Sitemizde daima sizlerin ihtiyacı olan harika projelere yer vermeye çalışıyoruz. Bu şekilde etkin ve özel bazı ürünleri sizler de kendiniz yapabiliyorsunuz. Özellikle sizlerden gelen talepleri dikkate aldığımızda takı tasarımlarının çok fazla ilgi çektiğini gördük. Etkin ve farklı bir model olan taşlı bileklik yapımı hakkında detaylı ve resimli anlatımlar ile sizlere destek olmaya çalışacağız. Bu harika ürün malzemeleri az ama çok şık duran özel bir ürün. Üstelik resimli anlatımlar ile hızlı şekilde bu işlemleri yapabileceksiniz. En farklı sonuçları en etkin şekilde elde etmek için hemen projemizi sizler de yapabilirsiniz.

Taşlı Kendin Yap Bileklik

Yukarıda gördüğünüz malzemeler işlem için yeterli olacaktır. Sıralı taşlar, bir miktar deri ip ve parlak boncukları bu bileklikte kullanacağız. Bu farlı ve özel tasarımı kendi zevk ve beğendiğiniz renkler doğrultusunda yaparak çok özel sonuçları alabilirsiniz. Oldukça kolay olan taşlı bilek yapımı konusunda açıklamalı resimleri inceleyebilirsiniz. Bu resimler de ne kadar kolay bir işlem olduğunu sizler de anlayacaksınız.

Kendin Yap Bileklik

Tüm işlemlerin sırasını sizlere yukarıda ki resimde aslında veriyoruz. Bu şekilde sizlerde boncuklarınızı deri ipinize geçirip, resimlerde anlatıldığı şekilde örme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ekleme yaptığınız ana sıralı taşlar ortada kalacak şekilde örme işlemini tamamlayınız. Bu hoş ve farklı modeli farklı tonlar ve taşlar ile yaparak, kıyafetlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz taşlı bileklik yapımı ile harikalar yaratacak, özel ve etkili sonuçları hızlı şekilde sizler de alacaksınız. Özellikle bittiğinde beklediğinizden çok daha şık olacak olan bu bileklik hem spor hem de abiyeleriniz ile farklı bir organizasyon yaratacaktır. Bu ideal tasarım ve daha fazlası için sizler de sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı