Ana Sayfa Hobi Taşlı Ayakkabı Yapımı

Taşlı Ayakkabı Yapımı

taşlı abiye ayakkabı
taşlı abiye ayakkabı

Farklı ve harika projelerin yer aldığı sitemizde özellikle kullanımı kolay ve pratik olan özel ürünleri derlemeye özen gösteriyoruz. Bu farklı ve harika projeler sayesinde özellikle evde olan malzemeler ile etkili ve kullanışlı yeni moda ürünler yapabilirsiniz. Bu projemiz ise harika taşlı ayakkabı yapımı projesi. Bu özel ürünü harika bir şekilde yaparak, davetlerde şıklık yaratabilirsiniz. Oldukça basit olan bu farklı tasarım, üstelik son modaya da çok uygun. Bu özel tasarımı çantalarınız ile bütünleşik olarak da dizayn edebilir bu şekilde hiç kimsenin sahip olmadığı etkileyici ve inanılmaz bir takım oluşturabilirsiniz.

Sizler için sunduğumuz özel projemiz için gerekli olan malzemelere hemen bir bakalım.

Taşlı Ayakkabı Yapımı

Yukarıda da gördüğünüz gibi farklı sıra taşlı ve şekilli takıları bu iş için değerlendirebilirsiniz. Özellikle küpeler bu konuda eşli olduklarından dolayı çok işinize yarayacaktır. Klipslerini ayırdığınız bu özel malzemeler sayesinde sizler de harika sonuçları elde edebilirsiniz. Bu hoş taşlı ayakkabı yapımı gerçekten çok kolay ve pratik bir şekilde sizlere sunulacaktır. Etkili ve özel bir tasarım olacağı için sizlerde özellikle davetlerde bu ürünü şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir çift ayakkabı da elbette ki gerekli olan malzemeler içinde yer alıyor. Aşağıda ki resimleri takip ederek bu harika kendin yap projesini etkin şekilde kullanabilirsiniz.

taşlı abiye ayakkabı

Özellikle kadife ayakkabılar için oldukça şık duracak olan bu tasarımları, farklı alternatifler için de yapabilirsiniz. Özellikle çizmelerin yan alanlarında ve süet ürünlerde de bu şıklığı yaratmanız mümkün. Uygun şekilde monte edeceğiniz bu taşları yapıştırma yapabilirsiniz. Bu şekilde işlem yaparken dikkat etmeniz gereken nokta ayakkabının kendisine zarar vermemeniz. Harika bir şekilde yapacağınız taşlı ayakkabı yapımı işte bu kadar kolay ve zarif. Birçok kişi bu ayakkabılardan kesinlikle gözlerini alamayacak!

taşlı ayakkabı modelleri

kendin yap projesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here