Tarçın İle Mum Süsleme

tarçın ile mum süsleme
tarçın ile mum süsleme

Güzel ve romantik bir akşam yemeğinde masanıza hoş bir görünüm yansıtıp, ortamın kışın güzel kokularından biri olan tarçın ile kokmasına ne dersiniz? O halde bu projemiz tam sizin için. Projemizde kışın vazgeçilmez içeceği olan tarçın, mum ile birleşip sizlere muhteşem bir ambiyans sunuyor. Görünümü gerçekten insanı etkiliyor. Sizde bu muhteşem görünüme aşağıdaki resimden bir göz gezdirin isterseniz?

tarçın ile mum süsleme
tarçın ile mum süsleme

Sizce de yemek masasına otantik ve marjinal bir görünüm sağlamıyor mu? Bu projeyi yemek masanızda istiyorsanız yapması gerçekten çok kolay. Hemen yapımı için gerekli malzemelere ve yapımına geçelim.

Tarçın İle Mum Süsleme İçin Gerekli Malzemeler

Kalın mum ( Kaç adet yapmak istiyorsanız size kalmış )
Lastik
Çubuk tarçın
Kalın ip

Tarçın İle Mum Süsleme
Yapılışı

İlk olarak kalın mumumuzun etrafına lastiğimizi tam orta hizaya gelecek şekilde geçiriyoruz. Daha sonra çubuk tarçınlarımı lastik ile mumun arasına dik şekilde sıralı şekilde yerleştiriyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra mumumuzun etrafı tamamen çubuk tarçınlarla ile çevrili olmuş olacaktır. Tarçınların etrafındaki lastiği gizlemek için lastik hizasından mumumuzu kalın ipimizle sarıyoruz. Ve tarçın ile süslü mumumuz hazır! Dilerseniz istediğiniz bir renk kurdele ile etrafına bir fiyonk atabilirsiniz. Tercih size kalmış. Daha sonra bu mumları farklı şekilde masanızda gösterişe sunabilirsiniz. Resimde olduğu gibi hoş bir tabak içi cevizler veya daha farklı objeler ile masanıza renk katabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı