Ana Sayfa Dekorasyon Tahtadan Şık Saksı Yapımı

Tahtadan Şık Saksı Yapımı

ahşap saksı yapımı
ahşap saksı yapımı

Canlı çiçekleri hepimiz severiz. Bulundukları ortama özel bir enerji katan bu özel bitkilerin kendileri kadar saksılarını da önem vermemiz gerekir. İdeal bir projemiz ile kendini keyfinize ve dekorasyon zevkinize özel bir tahta saksı yapımı projesi ile karşınızdayız. Bu projemiz sayesinde harika bir dekorasyon objesi de elde etmiş olacaksınız. Özel ve etkili şekilde kullanabileceğiniz bu ürün, en özel tasarımları kendiniz planlayabilir, bu şekilde ortama da en uygun renkleri kendiniz seçebilirsiniz.

Oldukça basit bir uygulama ile elde edeceğimiz bu ürünler kendi evlerimizde, bahçelerimizde en özel yerleri alabileceği gibi sevdiklerimize de canlı çiçek götürmek istediğinizde ideal bir el emeği hediye olacaklardır. Tahta saksı yapımı aşamalarını sizlere özel resimli anlarımlar ile sunuyoruz. Bu şekilde bu basit ve oldukça güzel ürünü kendinizde hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. En etkileyici sonuçları alabileceğiniz bu ürün için gerekli malzemeleri hemen verelim.

tahta saksı yapımı

Yukarıda da gördüğünüz gibi, 5 adet kare tahta, birkaç adet çivi, ahşam boyası ve vernik, marangoz tutkalı bu harika saksı için yeterli olacaktır.

evde ahşap saksı yapımı

ahşap saksı yapımı

ahşap saksı imalatı

tahta saksı nasıl yapılır

ahşap saksı fiyatları

Öncelikle marangoz tutkalı ile kenarlarından ahşap parçaları eklemeniz gerekiyor. Her bir kareyi bir küp gibi birleştirdikten sonra kurumalarını bekleyin ve birer çivi ile köşelerinden sabitleyin. Bu şekilde daha dayanımlı bir ürün elde edeceksiniz.

ahşap saksı modelleri

Farklı şekillerde hazır olan tahta kutumuzu boyama işlemine geçebilirsiniz.

ahşap saksı yapmak

dekoratif saksı

saksı modelleri

Farklı ve özel desenler vereceğiniz bu harika saksıları tasarlamak size kalmış bir konu. Bu farklı projemiz ile özel ve etkili tahta saksı yapımı işlemini de öğrenmiş olduk. İnanılmaz sonuçları alabileceğiniz bu etkili proje ile özel köşelerinizde en güzel canlılıkları yaratabilir, farklı ve ideal bir görünüm elde edebilirsiniz. En etkileyici ve en özel renkler ile harika mekanları istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

ahşap saksı yapımı

saksı modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here