Tahta Paletlerden Sehpa Nasıl Yapılır

tahta paletlerden sehpa
tahta paletlerden sehpa

Aslında ilk baktğınızda kaba, söbü ve kullanışsız duran tahta paletlerin kullanım alanı çok farklıdır. Büyük ve kırılma ihtimali olan eşyaları taşımak için kullanılan paletler kimi zaman elektronik eşyaların taşınmasında da kullanılır. Elbette biz paletler eşyaları nasıl taşır onu anlatmayacağız. Sizlere çok daha farklı bir fikir ve bakış açısı sunarak paletlerin evinizin tam da ortasında yer alan güzel bir parça olacağını anlatacağız.

Tahta Paletlerden Sehpa

Ahşap olmaları ve çok rahat biçimlenebilmeleri sayesinde harika bir ürün olacak olan paletler oldukça da sağlamlardır. O yüzden kocaman eşyalar paletlerin korumasında taşınmıyor mu? Çok kaba duruyor diye dert yanmayın çok ufak bir işlem ile salonunuzun yeni ürünü paletler olacak. Neden paletten bir sehpa yapmalıyım diye soracak olanlara? Kaç kişinin evinde böyle değişik bir çalışma vardır? Ayrıca istediğiniz gibi süsleme yapabilecek ve desenlerine kadar siz karar vereceksiniz. Yüzde 100 özgün ve size ait olan bir çalışma şüphesiz herkesin ilgisini çekecektir. Bayanlar arasında kesinlikle popüler olabilirsiniz. Paletlerin boyutlarına takılmayın evet bazıları gerçekten çok büyük olabilir ancak istediğiniz boyutlara getirmenin yolu da var.

Tahta Paletlerden Sehpa Yapımı

Böyle bir ürünü ne bir mağaza da bulabilir ne de özel olarak birine yaptırabilirsiniz. Tamamen sizin çalışmanız olabilecek palet sehpalar ile evinizde bulunan fazlalıklardan kurtulabilir ve kendize yeni çalışma alanları yaratabilirsiniz. Palet sehpaları evin her alanında kullanabilirsiniz. Tek bir oda için ya da tek bir bölge için değil çocuk odası ya da mutfak hiç fark etmez fazla eşyalarınızı koyacak yer bulamıyorsanız kendi yapmış olduğunuz sehpa ile bu sorunu çözebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı