Tahta Boncuklardan Kapı Süsü

boncuklu kapı süsü fiyatları
boncuklu kapı süsü fiyatları

Yeni yıl geldi. Sizler yeni yıl heyecanını süslemeler ile yaşamaya hazır mısınız? Coşkunuzun kapılardan taştığını gösteren harika ve özel bir proje ile sizlere yardımcı olabilir. Yapımı oldukça kolay, ancak görselliği inanılmaz şık olan boncuklu kapı süsü yapımı ile sizler de çok eğleneceksiniz. Bu özel süsleme oldukça sağlıklı ve şık bir görselliği kapılarınıza da taşımanızı sağlayacaktır. En farklı sonuçları ise bu süslemeyi büyükten küçüğe doğru üçleme şeklinde ya da farklı renkler ile yapabilirsiniz.

Harika ve oldukça kolay olan bu özel süsleme için hemen gerekli malzemelere bakalım. Öncelikle bol sayıda farklı ebatlarda tahta ahşap boncuk gerekiyor. U boncukların boyasız ve cilasız olması bizim için önemli. Boyama işlemini kendiniz yapacağınız için boyanızı içine çekmesi ve işlem kolaylığı nedeni ile sağlıklı bir sonucu yalın boncuklar ile alabilirsiniz. Eğlenceli boncuklu kapı süsü yapımı çocuklarınız ile de yapabileceğiniz harika bir projedir. Bu farklı ve özel süsleme yılbaşı ya da normal zamanda kapınıza harika bir enerji olacaktır. Kapı renginize ve zevkinize göre işlem yapabilirsiniz.

boncuklu kapı süsü yapımı
bebek kapı süsü yapımı

Yukarıda gördüğünüz malzemeleri hemen sayalım. Öncelikle silikon ve silikon tabancası, ahşap su bazlı boyalar, fırça, derince bir leğen, sünger, makas, kase, tahta boncuklar ve birkaç tahta çubuk ile işleme başlayabilirsiniz. Kesinlikle yaparken çok eğleneceğiniz boncuklu kapı süsü yapımı evde eğlenceli bir hobi bile olabilir. Bu ürünü sevdiklerinize hediye ya da satmak amacı ile de yapabilirsiniz. Farklı kullanım alanları da yaratabileceğiniz bu şık ürün, duvarlarınızda içinde bir saat ile sizlere eşlik edebilir. Biz proje için fikir vermek ile üzerimize düşeni yapıyoruz. Gerisi ve daha fazla yaratıcılık ise size kalmış bir durum.

boncuklu kapı süsü nasıl yapılır
nazar boncuklu kapı süsü
boncuklu kapı perdesi yapımı
boncuklu kapı süsü satın al
boncuklu kapı süsleri modelleri

Yavaş yavaş beliren bu harika kapı süsünüz birazdan özel alanına asılmak için hazır olacak.

boncuklu kapı süsü fiyatları
nazar boncuklu kapı süsü
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı