Süslü Şeffaf Telefon Kılıfı Yapımı

süslü şeffaf telefon kılıfı
süslü şeffaf telefon kılıfı

Selamlar sizlere bu yazımda şeffaf cep telefonu kılıflarının yapımı hakkında bilgi vermek istiyorum. Eskiden o kadar yaygın olmayan bu konuda artık her türde telefon kılıfını bulmak mümkün diyebilirim.

Her bayan gibi bende telefon kılıfı konusunda biraz hassasımdır ve şeffaf kılıflara karşı ise ayrı bir ilgim vardır. Bu nedenle kendi kılıfımı kendim yapayım dedim ve sizlere de sunmak istediğim şeffaf cep telefonu kılıfı yapmak adlı konumu sizlere özenle sunmaktayım. Bu senenin de trendleri arasında olan şeffaf telefon kılıflarını çoğu hanım zaten sevmektedir diyebilirim.

Malzemeler:

  • Dekupaj tutkalı
  • Şeffaf telefon kılıfı
  • Sevdiğiniz türde tasarım baskıları
  • Akrilik boya
  • Posca kalem ( çıkmayan türde marker kalem)
  • x-acto bıçağı ya da maket bıçağı

Şeffaf kılıfımızı süslemeye başlamadan önce dilerseniz ücretsiz grafikleri indireceğiniz adresi sizlere söyleyeyim. Freepic.com adresinden sizde benim gibi ücretsiz sunulan grafiklerden alabilirsiniz.

İstediğiniz kadar grafik tasarımı arasında size uygun olanını seçiniz. Aynı zamanda o tasarımları poster yapımında bile kullanabilirsiniz. İşleme devam ederken şeffaf telefon kılıfını süslemek için ilk yol basit olan yöntem içine sevdiğiniz türde çıktıları yerleştirmek olacaktır.

Ben bu çalışmamda sevimli görünüme sahip bir poligonal aslan tasarımını kılıfa göre boyut vererek içine yerleştirdim. Bu işlem sonrası yani telefon kılıfına onu yerleştirdim mükemmel oldu diyebilirim. Günlük kullanıma uygun hiç kayma yapmayan bu süslü cep telefonu kılıfını seveceğinizi umuyorum.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı