Su Torbası İçin Kılıf Yapalım

su torbası kılıfı tığ işi
su torbası kılıfı tığ işi

El işi ile yapabileceğiniz inanılmaz ve oldukça farklı projeler söz konusu. Bunlar içinde yer alan değişik ürünler, hepiniz için ideal kullanım şekilleri ile karşınıza çıkacaktır. Son dönemde yapılan paylaşımlar ile harika ürünleri keşfetme şansımız oluyor. Bunlar içinde su torbası kılıfı tığ işi ile yapabileceğiniz oldukça farkı ve kolay bir uygulama. Bu neden ile ihtiyacınız olabileceği bir üretim olduğunu düşünerek bunu sizler ile de paylaşmak istedik.

Hepimizin evinde soğuk ve sıcak olarak kullanabileceğimiz termofor torbalar bulunur. Bunları kullanırken bazen cildimize değmesinden de hoşlanmayız. Özellikleri itibari ile farklı şekillerde kullandığımız bu ürünlere, evlerimizde ki artık iplerden harika bir kılıf yapabiliriz. Bunun için sadece ip ve tığa ihtiyacınız var.

su torbası kılıfı

Yukarıda işlem aşamalarını gördüğünüz su torbası kılıfı yapımı, oldukça basit. Öncelikle kalıp olarak su torbamızın kendisini kullanacaksınız. Allatan normal zincir ile başlayın. Sonra üzerine dolgu ile devam edin. Evinizde ki herhangi bir tür artık ipleri kullanabilirsiniz. Bu konu çok önemli değil. Sonrasında torbanızın boyutuna göre işleme devam edin. Üst kısmını da aynı şekilde tamamlayın.

Bu parçadan iki tane örüp, arkalı önlü olacak şekilde birleştirelim. Gözünüze çok mu sadece geldi? Merak etmeyin projelerimizin hepsinde olduğu gibi bu işlemde de süslemeler olacak. Sizler de şık ve güzel bir su torbası kılıfı yapacaksınız. İşlemleri takip edelim.

su torbası kılıfı yapımı

Gördüğünüz gibi yukarıda farklı alternatifleri sizlere sunuyoruz. Bunlar evde bulunan danteller, el bezleri ya da motiflerden olabilir. Bunun yanı sıra kendiniz de harika modeller yaratabilirsiniz.

su torbası kılıfı nasıl yapılır

Örneğin bu şekilde çiçekli ve şık bir su tornası kılıfı, çeyiz için bile inanılmaz güzel bir model olacaktır. Tığ işinden anlayan herkesin çok pratik bir şekilde ve kısa sürede yapabileceği bu model, inanılmaz ve oldukça keyiflidir. Sizler de hemen evinizde ki artan ipleri değerlendirmek için bu projeyi hedefleyebilirsiniz.

su torbası kılıfı resimli anlatım

Ekleme işleminin ardından ağız kısmına oya ve gövdeye çiçeklerimizi ya da motiflerimizi koyduğumuzda bu harika proje de hazır olacak. Özellikle kış aylarında ya da ağrılarınızda bu harika torbadan yararlanırken bizleri de anacaksınız…

su torbası kılıfı tığ işi
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı