Sprey Tişört Boyama İşlemi Nasıl Yapılır?

sprey tişört boyama uygulaması
sprey tişört boyama uygulaması

Etkileyici ve farklı şekillerde bizlere sunulan projeler ile inanılmaz özel sonuçları almamız mümkün. Paylaşımın internet üzerinden yaygınlaşması sayesinde, harika bir kendin yap kaynağı da elinizin altında oluyor. Bu özel projelerde hepimizin dikkatini çeken, farklı ve zevkli uygulamalar da bulunuyor. Özellikle bunlar içinde yer alan sprey tişört boyama projeleri inanılmaz popülerler. Farklı şekillerde yapılan bu uygulamalar eskiden yapılan batiğe de muadil durumdalar. Bu özel uygulamalar ile sizler de özellikle beyaz ya da açık renk olan tişörtlere harika bir uygulama yapabilir, inanılmaz ve istediğiniz renkte görünüm elde edebilirsiniz.

Sprey Tişört Boyama

İlk aşama için penye bir tişört gerekli. Sonrasında her yerde bulabileceğiniz sprey boyalar ile işe başlayacaksınız. Kumaş ya da normal sprey boyaları da işinizi görebilir. Uygulamada başka materyal kullanmıyorsunuz. Deseni orijinal bir şekilde vereceğiz.

Öncelikle boyanın etrafa yayılmaması için gazete kağıdı ya da boya için kullanılan ince naylonları yaymanız gerekiyor. Oldukça kolay olan sprey tişört boyama uygulaması için birkaç renk ya da tek renk kullanabilirsiniz.

Sprey Tişört Boyama İşlemi

Uygulamayı yapmak için tişörtünüzü resimdeki gibi kırışık bir şekilde yayın. Tüm yüzey görünsün ancak arada katlar oluşsun. Bu şekilde uygulama sonrası farklı bir görünüm elde edeceksiniz.

sprey tişört boyama projeleri

Burada mor ve turkuaz renk ile uygulama yapılmış. Uygulamayı yaparken penyede ki kırışıklara dikkat edin. Bu şekilde dağınık olacaktır. Ayrıca bir yöne doğru sprey sıkabilirsiniz. Bolca boyayı üstten ve tek yönden sıkabilirsiniz. Bu şekilde katlar arasına renk girmeyecektir.

sprey tişört boyama uygulaması

Ve işte uygulama sonrası görüntü bu şekilde olacak. Harika bir tarza sahip olacak penyeniz, inanılmaz ve etkileyici bir şekilde kullanıma hazır. Özellikle son moda olan bu renkler ve tarz, sizin de çok hoşunuza gidecektir. Sizler de sprey tişört boyama projemizi farklı şekillerde uygulayabilirsiniz. Özellikle boyama işlemi sırasında tişörtünüzü katlayabilir, bu şekilde etkileyici ve inanılmaz bir şekilde sonuçlar farklı biçimlerde alma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerinize uygun bir şekilde hazırlayacağınız bu işlemleri sizler de etkin ve inanılmaz bir renk uygulaması ile en farklı biçimde sonuçlandırmanız mümkün.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı