Ana Sayfa Moda Spor Ayakkabıları Daha Pahalı Göstermek

Spor Ayakkabıları Daha Pahalı Göstermek

Spor Ayakkabıları Daha Pahalı Göstermek
Spor Ayakkabıları Daha Pahalı Göstermek

Bayanlar için kesinlikle önemli olan bu detay hakkında bu yazımızda sizlere bilgiler vermek iyi olacaktır. Spor ayakkabı giyen bayanların spor ayakkabıları kıyafetlerini tamamlamak yönünde önemli bir tamamlayıcı aksesuarlarıdır demek doğru olacaktır. Bayanlar genellikle aynı ayakkabıları giyinmekten çok çabuk sıkılırlar.

İşte bu noktada var olan spor ayakkabıları daha pahalı göstermek konusunda birkaç ip ucumuz olacaktır. Bir birinden renkli yöntemler uygulayarak var olan spor ayakkabınız daha değerliymiş gibi görünecek bu da yeni bir ayakkabı elde etmenizi sağlayacaktır.  Bu konuda açıkça şunu da belirtmek mümkün olacaktır.

İstediğiniz şekli çizmek ve ayakkabıları renklendirmek kesinlikle mümkündür. Yapmanız gereken ise kumaş üzerinde istenen sonucu verecek kalıcı kalemler kullanmak olacaktır. Bununla birlikte üçgenler, çiçekler ve puantiyeler popüler desenlerdendir diyebilirim. Güçlü türde bir yapıştırıcı kullanarak parlak olan taşları ayakkabının belirli bir kısmına ya da tamamına yapıştırarak farklı bir tarz ayakkabı elde etmeniz mümkün olacaktır.

Aynı zamanda metal olan kısımlarına da son yılların en popüler ve trend olan aksesuarlarından koymanız mümkün olacaktır. Düz olan ayakkabınıza da yapıştırıcıyla ya da zımba türü metal aksesuarları ayakkabınıza sabitlemek de güzel bir tarz elde etmenizi sağlayacaktır.

Yine galaksi tonlarında olan bazı boyaları kullanıp ayakkabıya yepyeni stiller vermek de mümkün olacaktır. Ayakkabı lekelerinin kapatılmasında kullanılmakta olan akrilik boya da ayakkabınızı renklendirmede iyi bir tercih olacaktır. Püskül koymak da yine farklı bir tarz elde etmek anlamına gelecektir.

Biliyorsunuz ayakkabı haricinde püskül çantalarda da çok iyi iş gören tarzlar arasındadır. Son olarak da kumaş yapıştırıcısı ve simle yapılacak bir tür de yaz akşamlarının vazgeçilmezi spor ayakkabılarından oluşturmanızı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here