Son Trend Gelinlik Modelleri

trend gelinlikler

Her genç kızın hayali telli duvaklı gelinliğini giyip dünya evine girebilmektir. Bu hayallerini gerçekleştirme noktasına geldiklerinde ise birçok hazırlığın yanında doğru gelinliği seçebilme telaşı da baş gösterir. Hayatında bir defa giyeceği gelinliğinin, en özel ve en şık gelinlik olması için uğraş veren gelin adayları, son moda gelinlikleriyle göz dolduracaklarını bilen modacılar gelinlik sektöründe de yeni modelleri peş peşe çıkarmayı sürdürüyorlar. 2016 yılının gelinlik modelleri neredeyse bir yıl önceden hazırlanıp gelin adaylarının beğenilerine sunuluyor.

Beyazın asaleti gelinlik modellerindeki yerini korumaya devam ederken, bu seneki trend gelinlik modellerinde sadeliğin ve şıklığın ön planda tutulduğunu görüyoruz. Sadece bir tane assolist olmasını uygun gören modacılar, eğer kabarık etekli bir model seçecekseniz, dantel işlemelerden uzak durmanız gerektiğini bu sene oluşturdukları modellerine yansıtmışlar. Balık etekli gelinlik tercihlerinde ve düz etekli gelinlik tercihlerindeyse dantel işlemelerini kullandıkları görülüyor. Eskiye dönüşün gözlendiği 2016 gelinlik modelleri, romantizmi ve beyaz atlı prensini bulmuş kadınları sembolize ediyor. Gelinliklerde taş işlemeleri öne çıkarken, dantel, gelinliklerdeki yerini koruyor. Geçtiğimiz yıllarda modaya tekrar giren saçaklarında gelinliklerde kullanıldığı gözlemleniyor. Tülün bol bol kullanıldığı modeller, genellikle uzun duvaklarla tamamlanıyor. Uzun duvakların tercih edilmediği durumlarda ise hiç duvak kullanılmaması ve yerine şık ve zarif bir taç takıldığı görülüyor. Kabarık eteklerden çok balık etek ve düz eteklerin tercih edildiği gelinliklerde zevkinize uygun pek çok model yer alıyor. Alternatif ve beyaz harici renk istenen gelinlikler içinse uçuk pembe ideal bir renk alternatifi olarak beyaz gelinliklerin içine tül ya da çiçek detayı olarak eklenebiliyor.

Hayallerinizdeki gelinliği son moda ve trend olmuş gelinliklerle birleştirebilmek ve düğün gününüzde ışıldayan herkesin sizden gözünü alamadığı bir gelin olmak sizin elinizde. Modanın size sunduğu seçenekler kadar hayalini kurduğunuz gelin olmayı ve üstünüze yakışanı modaya çevirmeyi unutmayınız.

en son trend gelinlikler

uzun duvaklar

2016 gelinlik modelleri

beyaz gelinlikler

trend gelinlik modelleri

doğru gelinliği seçebilme

en şık gelinlik

son trend gelinlikler

gelinlikler

Bir önceki yazımız olan Kadınların Fantezi Gecelik Modelleri başlıklı makalemizde fantezi elbiseler, fantezi gecelikler ve gecelik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir