Sokak Sitiline Renk Katan Parçalar

Giyim konusunda bazı sokak sitilini yansıtacak püf noktaları daha mutlu giyinmenizi sağlayacaktır. Sizlere tavsiyem ilk başta, kocaman türde montlardan ve bere takmaktan asla vazgeçmemeniz olacaktır. Sokakta önemli olan daima bu türde bir giyim stili yakalamak olacaktır. Kısa sürede yeni yılın moda haftaları da başlayacak gibi görünüyor. Önümüzde görünen ise kış ve ilkbahar kreasyonları olacaktır. Bu türdeki moda giyimleri için aslında gardırobumuzda birkaç parça elbise bırakmakta fayda olacaktır. Yine kışlık parça elbiselerden de bu mevsimler yaklaşırken vazgeçmemek gereklidir diyebilirim. Özellikle modanın kalbinin atacağı New York gibi büyük şehirlerde, en sık kullanılan sokak giyim stilleri bunu içermektedir.

Milano ve Paris’te de sokak giyiminde dikkat çeken detaylar üst kısımda belirtmeye çalıştığım gibidir. Kontrole ettiğimde kalın türde montlar ya da bereleriyle Milano, New York ve Paris sokaklarında stil sahibi kişiler tam da anlattığım gibi giyinmektedir. Gezip dolaşsanız aslında ne demek istediğimi de net bir dille görmüş olacaksınız.  Bu tür büyük şehirlerde trend giyimleri sadece podyumdaki bayanlar üzerinde ya da manken kişiler üzerinde görmezsiniz. Bazen modanın ta kendisi sokaklardır. Bazen sokakta yakalayacağınız bir moda çok hoşunuza gidebilir. Sokakta dolaşan insanların giyim tarzları, aslında bazen modayı daha çok ifade edebilmektedir.

Sokaklardaki çoğu giyim koleksiyonunda moda haftaları süresince etkili olduğu da kesinlikle gözlerden kaçmayacaktır. Özellikle bu konuda podyumların yerine, sokaklarda bir tur atmanız New York sokaklarında bir kere gezinmenizle beraber, ne kadar doğru şeylerden söz ettiğimi de rahatlıkla anlayacaksınız derim. Bu nedenle Milano, Paris ve New York gibi moda konusunda gözde yerlerin sokaklarında, en az moda haftaları kadar süper uyum yakalamış kişilerin gezinmekte olması ilham verici olabiliyor. Kimi zaman ben moda haftalarını takip etmek yerine bu saydığım şehirlere gittiğimde insanların üzerindekileri keşfederek de kendi modamı oluşturabiliyorum. Zaten tarz olmadıklarını söyleyememe gibi bir ihtimalin olacağını da zannetmiyorum. Giyim konusunda sayılan o özel şehirler, kesinlikle sokaktaki bazı tarz kişilerin yakalamış olduğu uyumu bazen yakalayamamaktadır. İşte bu nedenle modayı takip edeceksiniz. Bazı kaynaklarda yer alan Paris, Milano ve New York’taki sokak modasını gözlemlemeniz daha yararlı olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı