Siyah Hırka Modelleri 2016

siyah-hirka-modelleri-2016

Genelde sonbahar ve kış koleksiyonlarında yer alan siyah hırka modelleri, yaz ve bahar sezonlarında penye kumaşlarla hanımlara güzel gelecek türleri oluşturmaktadır. Farklı yaka türlerine, kol ve kesim türlerine sahip olan bu parçalarda detaylar kesinlikle harikadır.

Yine aksesuarlarla şekillendirilecek oldukça şık bir görünüme sahip olan bu heyecan verici hırka modellerini sizde çok seveceksiniz. Farklı türlerden biri de penye hırkalardır. Esnek ve ince oldukça rahat kumaşlardan oluşan penye hırkalar 2016 yılının konseptlerine çoktan girmiş durumdadır.

Rahat kesimleri bulunan oldukça düz kalıplarla tasarlanmış olan bu hırka çeşitleri, ince cep detaylarını kapsamasının yanı sıra ön kapamada penye kemer ve ya düğmelerden yardım alınmasıyla oluşmaktadır. Ayrıca bileklik bölümünde yer alan menteşeler bu tür modellerin türlerini ön plana çıkartıyor.

Yarasa kol hırkalar da yine 2016 yılının beğeni alanları arasındadır. Uzun hırka modellerinden olan yarasa kol hırka detaylarıysa siyah modellerin en popülerleri arasında yer almaktadır. Cep detayları güzel görünen türleri ön kapama olarak küçük türde seramik düğmeleriyle tercih edilmektedir.

Seramik düğmeli hırkalar salaş tarzda olmaları sebebiyle genellikle ön plana çıkmaktadır. Uzun türde hırkalar ise bayanların chino pantolarıyla mükemmel bir uyum sağlayabilen türleri olarak geçmektedir.

Uzun siyah hırkalarda yan taraflarında yırtmaçları olanlarıyla hanımlar güzel şık haller elde edebiliyor. Yaka kesimleri de farklı olan bu türlerin, dar bol kesimleri kollarının dar olması da kullanan hanımlara elit bir hal katmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yazı En Güzel Etek Modelleri başlıklı makalemizde cool ve sportif tasarımlar, en güzel etek modelleri ve etek türleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir