Şişle Yapılan 2016 Örgü Bebek Patikleri

patik örneği
patik örneği

Merhabalar hanımlar, bu seferki yazımız 2016 yılına has şişle yapılan örgü bebek patikleri hakkında olacaktır. Öncelikle şişle örülmüş bebek patik türleri içinizi ısıtacak türdendir. Bebekleri olanlar ya da bebek bekleyenler için farklı ve yepyeni türdeki bu elit bebek örgü patikleri hoşunuza gidecektir. Düğmeli bebek örgü patik türleri de yine bu çalışmada rastlayacağınız örgü patik türleridir. Resim galerisinde yer alan renkli desenlere sahip olan örgü bebek patikleri, kesinlikle oldukça şıktır. Fiyat olarak ise yaklaşık olarak 15 TL gibi bir paraya sizde bu örgü patikleri satın alabilirsiniz.

İlk modelimizi incelemeye hemen başlayalım. Örnekteki o örgü desenleri bütün hanımları kendine çekecek türdendir. Giydiğinizde ayak ucu kısmına yakın olan gül simgesi yaprağına varana dek yapılmıştır. Kaliteli yünlerle ve değişik renklerle, siz de arzu ettiğiniz türde bebek patiklerini kolayca örebilirsiniz. Yine birinci örnekte arka kısmında da iplik bulunmaktadır. İkinci resim ise tam bir bot havası vermekte olan süper türde bir bebeklere özel örgü patiklerdendir. Bu örneğimizde de yine yanda pembe papatya çiçeği yer alan bir patik türüdür. Devam ettiğimizde güzel bir renge sahip yan kısımlarda ise kırmızı gül türü harika bir çalışma sizi bekliyor olacaktır. Bir sonraki resimde ise yine pembe ve beyaz renkler hakimdir. Kenarlarında yine lastiğe benzeyen türde beyaz papatya çiçeğiyle gayet harika durmaktadır.

Değişik türde bir modelimiz ise içinde birden fazla rengi barındırmasını iyi bilen patik örneğimizdir. Bu örnekte adeta kat kat giyilmiş çorap gibi bir konu işlenmiştir. En üstte pembe renk bir altında koyu kırmızı ve bir altında patiğin kendi rengi olan gri ton bulunmaktadır. Alta doğru inince ise o gri tondan sonra beyaz ve pembe olarak devam ettiğidir. Son örnekte yer alan bebek patiği, kesinlikle bebeğinizin küçük minik ayaklarını sıcak tutmaya yetecektir. Konumuzdaki patiklerden bazıları model tipi olarak da oldukça sempatiktir. Örgü işlerinde bebeklerin yerinin apayrı olduğu sizlere yakın zaman içinde sunduğumuz ve minikleri sevindirecek bir haberdir. Örmek isteyeceğiniz zaman ip seçimleri ve şiş seçimlerine dikkat ederek siz de örnek resimlerdeki örnekleri rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı