Şişle Boncuklu Patik Yapımı

Boncuklu Patik Yapımı
Boncuklu Patik Yapımı

Boncuklarla süslenmiş mükemmel bir patik modelinin yapılışını beğeneceğinizi umduğum için hemen paylaşmak istedim. Şişle örülen boncuklu patik yapımı videosunda oldukça açıklayıcı bir biçimde anlatılmış. Sanki bir sandaleti andıran görüntüsü çok hoş olmuş. Boncuklar da bir gelin patiği modeli olabilecek güzelliği kazandırmış.

Üst kısmında yer alan bandanalar ile ayrı güzellikte olan boncuklu patik 5 şişle yapılmıştır. Boncuklar burun kısmında ve topuk kısmında kullanılmamıştır. Sadece burnun üst kısımları ve bandalar boncuklarla süslenmişlerdir.

Şişle boncuklu patik yapımı için boncuklar işe başlamadan önce ipe dizilmişlerdir. Patik yapımına burun kısmından başlanmıştır. Burnun üst kısmı da boncuklu bir şekilde örüldükten sonra patiğin tabanı örülmüştür. Ardından patiğin bandanalarının yapımına geçilmiş ve bunlar da boncuklu bir şekilde örülmüşlerdir. Arka topuk kısmı da örüldükten sonra bu güzel patikler kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Bir de örgü kalp süslemeli patik babet modeli de hoşunuza gidebilir. Linke tıklayarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Kaynak: https://youtu.be/Ig6J32trJ30

Boncuklu Örgü Patik Yapımını Anlatan Video:

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı