Ana sayfa Dekorasyon Şişelerle Neler Yapabiliriz?

Şişelerle Neler Yapabiliriz?

32
0
PAYLAŞ
dekoratif şişe yapımı
dekoratif şişe yapımı

Güzel evler için bazen biraz emek inanılmaz sonuçları almanızı sağlayabilir. Son dönemde yaygın internet kullanımı, bu tarz paylaşımlarında etkili şekilde insanlar arasında yayılmasını sağlıyor. Özellikle kendin yap projeleri, inanılmaz popüler ve özeller. Sizler de sitemizde en güzel, seçkin ve resimli anlatımlar ile hazırladığımız projeleri görebilir, bunlar ile harika yenilikleri kendiniz yaparak, öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda sizler ile harika bir geri dönüşüm projesi gerçekleştireceğiz. Muhteşem görünüme sahip dekoratif şişe yapımı kesinlikle sizlerin de çok hoşuna gidecek. Oldukça kolay olan bu uygulamayı sizler de evinizde bir çırpıda yapabilir, dekorasyon öğesi olarak bu eşsiz materyalleri kullanabilirsiniz. Bu tip projelerin en güzel yanı ise kesinlikle maliyetlerinin de düşük olmasıdır.

Bu işlem için evinizde artık kullanılmış ve çöpe gidecek olan farklı şişeleri kullanacaksınız.

dekoratif şişe yapımı

Gerçekten çok basit olan dekoratif şişe uygulamasına ait resimleri ve ana hatları ile fikirleri görmektesiniz. Evinizde ne bulursanız, bu şişeleri güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Farklı paket ipleri, kazaklar, şallar, eşarplar ve diğer ürünler kesinlikle uygun olacaktır.

Tamamen yaratıcılığınıza bağlı olarak geliştireceğiniz bu özel öğeler, evinizin farklı alanlarında da inanılmaz mistik ve şık duracaklardır. Ayrıca içlerine bir dal çiçek bırakarak da bu özel ürünleri daha canlı ve şık bir konuma getirebilirsiniz. Evinizde artık kullanılmayan şişeler ile bu eşsiz ürünleri hemen yapmak için harekete geçebilirsiniz.

dekoratif şişe yapımı resimli anlatım

Oldukça eğlenceli olan dekoratif şişe yapımı, geniş ve farklı alanlar için de oldukça ideal.

Farklı materyalleri elinize alın ve şişelerinize nasıl özel bir doku kazandırabileceğiniz biraz düşünün. Sizler için derlediğimiz bu projede fikir edindiğinize eminiz.

Paket ipleri, renkli lastikler, fazlalık düğmeler ve daha fazlası için sizler de çok farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Burada ki ana konu şişenin çevresini tam olarak sarmak ve sonrasında değişik malzemeler kullanarak dış alanı süslemek olacaktır. Dediğimiz gibi her türlü materyal bu işlemler için kesinlikle uygundur. Sizler için seçtiğimiz diğer kendin yap ve geri dönüşüm projelerini inceleyebilir, daha farklı ve güzel sonuçları anında sizler de alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here