Şık Görünmek İçin Çaba Harcamaya Gerek Yok

sik-gorunmek-icin-caba-harcamaya-gerek-yok2

Bazen zamanla yarışılan anlar vardır. Böyle zamanlarda insanlar bir yere ya da bir işe gecikmemek için giyimini bir saat önceden başlatır. Bu da başka yapması gereken şeylerden zaman çalması anlamına gelmektedir. Oysa şık görünmek için saatler harcamak yerinde birkaç tüyo ile o harcamış olduğunuz yarım saatler bir saatler ya da iki saatlik dilimler size kalsın isterseniz yazımızın devamını da okumanızı tavsiye ederiz.

Çabasız şekilde yani herhangi bir çaba harcamadan şık görünmek her kadının arzuladığı şeylerin başında geldiğini söylemek doğru olacaktır. Çok vakit harcamadan ve çok özen göstermeden şık olabilmek için bazı hususları gözden kaçırmamak gereklidir. Fakat bu yanlış anlaşılmasın tabiî ki de vakit harcamayacaksınız diye bu sizi özensiz göstermeyecektir. Aksine bu basit sayılabilecek bazı parçalarlar daha az vakit harcayarak daha minimal görünümlerle şık kombinler yapmak anlamana gelmektedir.

Göz alıcı bir detay ortaya çıkartmak olarak da tanımlayabileceğimiz çabasız şık görünmek aslında bir tür moda hilesi olacaktır. Bu işlemde amaç ustalık içerecek detaylarda kaybolmayıp yalın fakat etkileyici sayılabilecek kombinasyonlarla üzerinizdeki o son rötuşu yapmak olacaktır. Çabasız şekilde şık görünmek konusunda bir numaralı tüyomuz bir jean yeter demek olacaktır.

Beli yüksek bir jean giyip boyfriend bir gömlekle çabasız şekilde şık görünebilirsiniz. Bu kombini aynı zamanda göz alıcı bir şekilde tamamlamak için şık bir ayakkabı ve güzel bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.  Devam edecek olursak, beyaz pantolonu unutmamak gerek! İpekle taçlandırılacak bir beyaz pantolonda sizi çabasız şekilde şık gösterecektir. Beyaz renkte bir pantolonla ipek bir gömlek giyebilirsiniz.

Ya sadece siyah ya da sadece beyaz olarak da bu kombini tamamlayabilirsiniz. Detay barındırır türde bir pantolon da yine şıklıkta çaba sarf etmeyeceğiniz ince detaylar arasında yer alacaktır. Kombin renkleriyle uyumlu olacak aksesuarlar da yine çabasız olarak şık görünmede en etkili çözümler arasında yer alacaktır.

sik-gorunmek-icin-caba-harcamaya-gerek-yok3 sik-gorunmek-icin-caba-harcamaya-gerek-yok1 sik-gorunmek-icin-caba-harcamaya-gerek-yok

Bir önceki yazımız olan 2016 Pileli Etek Modası başlıklı makalemizde eskinin vazgeçilmez trendleri, etek modası ve pileli etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir