Ana Sayfa Moda Şık Görünmek İçin Çaba Harcamaya Gerek Yok

Şık Görünmek İçin Çaba Harcamaya Gerek Yok

çabasız şık görünmek
çabasız şık görünmek

Bazen zamanla yarışılan anlar vardır. Böyle zamanlarda insanlar bir yere ya da bir işe gecikmemek için giyimini bir saat önceden başlatır. Bu da başka yapması gereken şeylerden zaman çalması anlamına gelmektedir. Oysa şık görünmek için saatler harcamak yerinde birkaç tüyo ile o harcamış olduğunuz yarım saatler bir saatler ya da iki saatlik dilimler size kalsın isterseniz yazımızın devamını da okumanızı tavsiye ederiz.

Çabasız şekilde yani herhangi bir çaba harcamadan şık görünmek her kadının arzuladığı şeylerin başında geldiğini söylemek doğru olacaktır. Çok vakit harcamadan ve çok özen göstermeden şık olabilmek için bazı hususları gözden kaçırmamak gereklidir. Fakat bu yanlış anlaşılmasın tabiî ki de vakit harcamayacaksınız diye bu sizi özensiz göstermeyecektir. Aksine bu basit sayılabilecek bazı parçalarlar daha az vakit harcayarak daha minimal görünümlerle şık kombinler yapmak anlamana gelmektedir.

Göz alıcı bir detay ortaya çıkartmak olarak da tanımlayabileceğimiz çabasız şık görünmek aslında bir tür moda hilesi olacaktır. Bu işlemde amaç ustalık içerecek detaylarda kaybolmayıp yalın fakat etkileyici sayılabilecek kombinasyonlarla üzerinizdeki o son rötuşu yapmak olacaktır. Çabasız şekilde şık görünmek konusunda bir numaralı tüyomuz bir jean yeter demek olacaktır.

Beli yüksek bir jean giyip boyfriend bir gömlekle çabasız şekilde şık görünebilirsiniz. Bu kombini aynı zamanda göz alıcı bir şekilde tamamlamak için şık bir ayakkabı ve güzel bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.  Devam edecek olursak, beyaz pantolonu unutmamak gerek! İpekle taçlandırılacak bir beyaz pantolonda sizi çabasız şekilde şık gösterecektir. Beyaz renkte bir pantolonla ipek bir gömlek giyebilirsiniz.

Ya sadece siyah ya da sadece beyaz olarak da bu kombini tamamlayabilirsiniz. Detay barındırır türde bir pantolon da yine şıklıkta çaba sarf etmeyeceğiniz ince detaylar arasında yer alacaktır. Kombin renkleriyle uyumlu olacak aksesuarlar da yine çabasız olarak şık görünmede en etkili çözümler arasında yer alacaktır.

sik-gorunmek-icin-caba-harcamaya-gerek-yok3 sik-gorunmek-icin-caba-harcamaya-gerek-yok1 sik-gorunmek-icin-caba-harcamaya-gerek-yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here