Ana Sayfa Takı Tasarım Şık Bir Gerdanlık Kolye Yapmak

Şık Bir Gerdanlık Kolye Yapmak

Şık Bir Gerdanlık Kolye Yapımı
Şık Bir Gerdanlık Kolye Yapımı

Sizlere bu güzel çalışmamda her hanıma hitap edebilecek elitlikte şık bir gerdanlık kolye yapımından bahsetmek istiyorum. Oldukça basit fazla zorlanmadan yapabileceğiniz bu güzel gerdanlık çoğu gideceğiniz partilerde kokteyllerde ya da özel törenlerde sizinle olacak ve şık görünmenizi sağlayacaktır.

Gerdanlık kolye yapmak aslında o kadar da zor olmadığını sizde bu çalışmamızda görmüş olacaksınız. Bayanların çoğu bu çalışmalarını tamamladıklarında kesinlikle çok güzel bir çalışma ortaya çıkartmış olacaklardır.

Çoğu hanım benden bunun yapımını çok önceden istemişti aslında ama bu güne kısmetmiş. Resimde gördüğünüz üzere bu çalışmadaki şık gerdanlık yani kolye olan gerdanlık model dokuz sıradan oluşmaktadır.

Yapımında ilk sırda yedinci boncukla başlanarak her sırasında bir tane boncuk artırmak usulüyle devam edilmiştir. Resimdeki şablonda eşitsizlikler oluşmuş olabilir ona fazla takılmadan sizde başlangıcı resimdeki şablona göre yapabilirsiniz.

Gerdanlık Yapımı İçin Malzemeler:

  • Kum boncuk iğnesi
  • Tek renk 08 orta boyda kum boncuğu
  • Diğer türdeki o büyük boncukların ebatların tam olarak bilmemekteyim fakat siz göz kararı büyülüklerini ayarlayacağınız boncuklarla yapabilirsiniz.
  • Naylon türde ipler ( ince oya ipi kullanabilirsiniz aynı zamanda misinada kullanılabilir)

Yapımında fazla zorlanmayacağınızı bir  çalışması olduğunu belirtmek isterim. Zaten resimde sizlere nasıl olacağı kısmen anlatılmış durumdadır. Onu takip ederek sizde kolay kolye gerdanlık çalışmamızı tamamlayabilirsiniz. Bu modelden sapmamak için malzemelere uygun hareket etmenizi öneririm.

sik-bir-gerdanlik-kolye-yapmak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here