Sevimli Şapka Örnekleri

Sevimli Şapka Örnekleri
Sevimli Şapka Örnekleri

Çocuklara özel yapılan sevimli şapkalardan modeller mi aramıştınız? İşte sizlere çok özel birkaç modelin resmi ve resimli galerisini sunuyorum. Bu harika sevimli şapka modelleri sayesinde sizde rahatça ilham alacak ve bu modellerden çocuklarınıza yapmak isteyeceksiniz. Kış aylarına has olan bu harika şapkaları şimdiden hazırlamak da büyük keyif olacaktır.

Oldukça sıcak tutma kapasitesine sahip olan bu harika şapkalar kesinlikle hayran bırakacaktır. Şişle örgü seven hanımların beceremeyenlerine seslenmek isterim. Bende bir zamanlar çok zorlanmıştım ama artık şişle her türlü örgünün üstesinden rahatlıkla gelebiliyorum. Bazen bir yerde tek bir kez bile gördüğüm modelleri aklıma hemen işler oldum.

O modeli eve gidince yapıp çıkartınca çevremdeki bayan arkadaşlarım bana hayranlıkla bakmaktadır. Yani zamanla örgü işlerinde uzmanlaşıp tek bir kez bile göreceğiniz örgü modellerini sizde uzmanca yapmaya zaman içinde başlayabilirsiniz.

Aynı şekilde tığ işi de öyle ama tığ işi biraz farklı olabiliyor. Tığ işince bir kez bakılacak bir örneği en iyisi bile biraz zor örebiliyor diyebilirim. Yani tığ işi çalışmalar örgü işlerine göre biraz daha zahmetli ve emek isteyebiliyor. Son zamanlarda ise favorim kesinlikle tığ işi şapka modelleridir.

Birkaç resimli örneğini sizlere bu yazımda sundum ilham almanızı istedim. Umarım örnekleri beğenerek sizde bu modelleri örmeye en yakın zamanda başlarsınız. Resimdeki örnekler arasında favorim diyebileceğim ise kardan adamlı şapka modelidir. Onun yapımı diğerlerine göre biraz daha hoşuma gitmektedir. Hepinize kolay gelsin diyorum şimdiden emeklerinize sağlık hanımlar.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı