Severek Kullanacağımız 2017 Atkı Modelleri

örme atkı örnekleri 2017
örme atkı örnekleri 2017

Bu sene biraz daha soğuk geçecek diyorlar. Bu neden ile bolca örgü yapıp, sıcak kalmanın yollarını arayacağız. Ben de sizler için kış aylarında içinizi ısıtacak özel projeler ve örgü modelleri ile en güzel sonuçları almanızı sağlayacağım. Özellik olarak 2017 atkı modelleri çok hoş ve kullanımları da çok kolay. Değişik şekillerde ve metotlar ile yapabileceğimiz bu modeller, bay, bayan ve çocuklar için oldukça güzel uygulamalar olacaktır. Becerikli hanımlar benden modeller beklediğini belirtiyorlar. Özellikle sosyal medyada ciddi anlamda bir takipçi kitlemiz, kış ayları için yeni örgü modellerini derlemem yolunda talepler yapıyor. Ben de onları kırmamak adına hemen derliyorum.

Sizlere bu galerimizde en güncel modelleri toplamaya çalıştım. Özel modelleri göreceğiniz bu galeride, farklı kullanım şekilleri ile bu sene sıklıkla kullanacağımız modeller yer alıyor. Özellikle ebruli ip ile yapılan uygulamalar oldukça popüler. Bunun yanı sıra 2017 atkı modelleri arasında, cepli atkılar dikkat çekiyor. Uzun ve salaş olan bu atkıların kenarlarında kocaman cepler bunuyor. Bu şekilde soğuk havalarda sade boynumuz değil ellerimiz de üşümeyecek. Ben severek yaptığım ve hali hazırda da kullandığım bu modeli sizler için de öneriyorum. Bu şekilde hem modern, hem de çok şık bir modele ulaşmış olacaksınız. Haraşo ya da düz örgüden bu modeli yapabileceğiniz gibi tığ işi de yapabilirsiniz.

Değişik kullanım alanları olan atkılar, özellikleri ile de beklentileri güzelce karşılıyorlar. Sizlerin de kullanmaktan keyif aldığınız boyunluk tipi atkılar bu yılda moda. Bu neden ile geçen sene ördüğünüz modelleri aktif bir şekilde sizler de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İdeal bir tığ işi ya da şişler ile yapabileceğiniz modeller ile şık ve gösterişli olabilirsiniz. Genel olarak 2017 atkı modelleri seçkin markalarında da yer alıyor. Elbette hazır almak istemeyenler için bunların yapılması da mümkün. Bir de unutmadan söylemek isterim, bu sene alabildiğince zıt renkler ile çalışın. Dikkat çekici, orantısız çalışın. Hatta şapka, bere ve eldiven takımlar bu özel renk kombinleri ile bu sene dikkat çeken parçalar arasında. Benden söylemesi…

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı