Sequin Parça Etek Modası

Selamlar değerli hanımlar; sizlere bu moda yazımızda sequin parça eteklerle moda yapmak hakkında bilgiler vereceğiz. Yaz aylarına has olan bu güzel moda etekleri, yaz gelince tüm hanımlar giyinmek istiyor. Modayı takip ediyorsanız bu güzel sequin etek parçalarını çok seveceğinizi samimi bir dille söylemek isterim. Bazen kışın sonu geldiğinde ilkbahardan sonra vitrinlere yavaş yavaş yerleşebilen bu moda etekler, hanımların gündemine kimi zaman bomba gibi düşebiliyor değerli bayanlar. Sequin parça eteklerde en dikkat çekici ayrıntı taşlı ya da pullu parçaları üzerinde barındırması olabiliyor.

Modanın Kalbi Sequin Parça Etekte Atıyor

Ben modayı sevdiğimden sequin parça eteklere yıllardır bayıldığımı açıkça itiraf edebilirim. Yazımda yer vermemim nedeni ise tüm hanımların bu sequin çılgınlığını kış ayında olmamıza rağmen keşfetmeleridir. Kimi zaman özel kokteyllere gidince kış ayı falan dinlemeden, biz yine mini giyinebiliyoruz. Özel ortamlara giderken özel bir mont altına bu güzel taşlı minileri giyince kendimizi pek bir şık hissedebiliyoruz. Sequin mini etek tarzı ağırlıklı olarak genç hanımlara hitap eden bir etektir bayanlar. Görünümüne bakınca bile anlayabileceğiniz güzel farklılıklara sahip olduğu da kesindir.

Sequin Parça Etek Modasının Ayrıntıları

Tarzını yansıtmasını seven güzel hanımlara sequin parça eteklerin çok şık gideceğini rahatça söyleyebiliriz. Bu tür etekleri peki nerden bulabiliriz diye merak eden hanımlara küçük bir tüyo da vereyim. Bu güzel etekleri ünlü markaların olduğu Avm’lerde rahatça elde edebilirsiniz. Zaten Avm’lerin vitrinlerinde göze direkt olarak çarpabilen parçalardır. Kombin yapmak konusunda da fazla tereddüt yaşamayacağınızı rahatça söyleyebilirim.

Sequin etek modası genç hanımlar arasında yaygınlaşmaya başlayacağa benziyor bayanlar. Sequin eteklerin; bakış açısı olarak eğlenceyi seven dağınık bayanlara özel diyebileceğim, zaten renklerden de anlaşılacak tarzda etek türüdür. 2017 yılının yazında sıkça karşımıza çıkacak Sequin eteklerle çok özel kombinler yapılmaktadır hanımlar. Parça etek kombinlerinde modaya ayak uydurmak ve güzel bir görüntüye kavuşmak için siz de 2017 yılında bu her bayana yakışacak eteklerden mutlaka satın almak isteyeceksiniz. Taşlı parçalara sahip etek türü olan sequin, bu yıl hanımların etek kombinlerinde farklı bir yere sahip olacaktır.

Sequin Etek Modası
Sequin
sequin parça eteklerle moda
sequin etek
Sequin etek kombinleri
Sequin Parça Etek
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı