Ana Sayfa Kendin Yap Projeleri Sallanan Fil Oyuncağı Yapımı

Sallanan Fil Oyuncağı Yapımı

Sallanan Fil Oyuncağı Yapımı
Sallanan Fil Oyuncağı Yapımı

Merhabalar sizlere bu güzel çalışmamda ise şahane bir fil oyuncağı tasarımı hakkında yani kendin yap konusu hakkında bilgiler vereceğim. Bu çalışmayla sizde sallanan fil oyuncağını kolayca yapabileceksiniz ve bunun yaparken aynı zamanda keyif alabileceksiniz.

Sunmuş olduğum bu güzel çalışmam aracılığıyla ister küçük boyutlusunu ister büyük olanını yapınız ama mutlaka denemenizi önermekteyim. Çocuklarına yönelik ya da bir anahtarlık için bile bu şık sallanan fil oyuncağını sizde kolayca yapabilirsiniz.

Masanızda sallanıp sizlere keyif de verebilecek bu görünümü güzel oyuncağı kesinlikle seveceksiniz. Yapımı kolay olan sallanan fil oyuncağını yapabilmek için öncelikle sizlere sunmuş olduğumuz resmi yazıcıdan çıktı almalısınız. Kullanmanız gereken parçaların küçük boyutları resimde mevcuttur.

Biraz büyüterek boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylelikle sallanan fil oyuncağını yapabilmek için gereken malzemeyi kesip hazır hale getirebilirsiniz. Bunu ister kartondan yapabilir isterseniz kontraplak kullanarak da yapabilirsiniz.

Yapılması gereken ise o parçaları uygun şekilde kesmek ve daha sonra boyamak olacaktır. Kesinlikle kolay bir çalışma olmasına dikkat ettim ve bu güzel çalışmayı sizlere de sundum. Ağaç kullanıp yapmak isteyecekler için yapım aşamaları yine resimde verilmiş durumdadır.

Bunu kolayca uyguladıktan sonra sizde kendi sallanan fil oyuncağınızı basit şekilde yapabileceksiniz. Çocuklarınızın da beğenip oynamak isteyeceği bu şahane güzel görünümde olan fil oyuncağı güzel zaman geçirmenizi sağlayacak diye umuyorum. Kolay gelsin diyerek farklı çalışmalarda görüşmek üzere.

Kolay yapabilmeniz için filoyuncagi.pdf dosyasını indirip çıktı almanız yeterli olacaktır.   sallanan-fil-oyuncagi-yapimi (2)

sallanan-fil-oyuncagi-yapimi (3)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here