Ana Sayfa Dekorasyon Rustik ile Harika Mutfaklar

Rustik ile Harika Mutfaklar

Rustik mutfaklar
Rustik ile Harika Mutfaklar 1

Rustik Tasarımlı Müthiş Mutfaklar

Mistik bir dokusu olan Rustif dekorasyona kattığı özel doku nedeni ile oldukça tercih edilen bir stildir. Rustik işlenmemiş ağaç havası veren harika bir tarzdır. Özellikle yatak odası ve oturma odaları gibi birçok alanda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bu harika sitle bir göz atarak sizlerde mutfaklarınızda bu tarz antik ve rustik dekorasyon kullanabilirsiniz.

Rustik mutfaklar

Rustik bir uzun masa, eski tarz bir sıra tarzı oturma alanı. Tavandan sarkan uzun aplikler, duvarda işinize yarayacak harika bir rustik tezgah ve tabure.

rustikli mutfaklar

Bir başka açıdan mutfağımızı incelemeye devam ediyoruz. Özellikle duvarda ki boşlukların çok iyi değerlendirildiğinin farkındasınız umarım…

mutfakta rustik tasarımlar

İşte tahtanın şıklığı ve doğal dokusu. Sanki kokusu burnunuza gelen ahşap tamamen hoş bir görünümde sunulmuş.

rustik mutfaklar

Tezgahın bu daha geniş açılı resmini, yer ve duvarlar ile uyumunu daha net görmemizi sağlamış.

rustikle mutfak havası

Tahta çekmeceler yine ahşap araç gereçler ile donatılmış. Tamamen doğal ve modern ürünlerden uzak bir ortam.

mutfak tasarımı

Yemeklerinizi hazırlamak için ideal bir tezgah, elinizi attığınızda her şeyi bulacağınız ahşaptan yapılmış ve cam ile kapatılmış bir doğal dolap. Bu ortamda yapılacak olan yemeklerinde kesinlikle doğal olacağı kesin!

mutfak tasarım fikirleri

Bu harika ahşap dolap ve yanında ki ahşap raf sistemi yine tahta zemin ve merdivenler ile harika bir doğal doku sunuyor. Işığı emen ama enerjinizi de yüksek tutan dekorasyon malzemeleridir.

Mutfakta rustik değişimi

İşte bir başka açıdan özel ve farklı bu ahşap görünüm… harika bir kullanım alanı ve uyumu görüyorsunuz. Rustik ve işlenmiş mobilyaların farklı ama uyumlu bu yapısı her alan için tercik edilebilecek bir özellikle sunmakta.

 

Harika mutfak tasarımları

Dolabınızın içi, arkası hasır ve oldukça sağlık dolu görünüyor. Sizler için harika nezih ve sağlıklı bir dekorasyon fikrinde daha buluşmak üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here