Ana Sayfa Örgü Modelleri Resimli Anlatımlı Tığ İşi Yıldız Modeli

Resimli Anlatımlı Tığ İşi Yıldız Modeli

Tığ İşi Yıldız Modeli
Tığ İşi Yıldız Modeli

Merhabalar, sizlere bu güzel çalışmamda ise resimli olarak anlatımını sunduğum tığ işi yıldız modelini yapmasını anlatacağım. Hiç zor olmayan bu şık tığ işini bütün hanımların yapabileceğini umuyorum. Özellikle tığ işi çalışmalara merakları olan bayanlara çok kolay gelebilecek tarda bir tığ işi örneği olacaktır. Örmesi kolay oldukça da zevkli resimli anlatımlı bu çalışmayı yapmak için resimdeki malzemeleri tedarik ediniz.

Sonrasında birden üçe kadar sunduğum resimlerde ilk aşamadan son aşamaya kadar örme konusunda neler yapmanız gerektiği belirtilmiştir. Aynı şekilde resimlerden ilham alarak kolayca tığ işi yıldız modelini rahatça yapabileceğinizi umuyorum. Sıkılmadığım ve bayanların hepsinin rahatça yapabileceğini umduğum bir tığ işi çalışmasında, amaç kolay ve çabuk hatta basit şekilde örmenizdir.

Evde yapılabilecek en harika kolay gelebilecek tığ işi konseptlerinden olan yıldız modeli, aslında çoğu bayanın bildiği ve sevdiği de bir modeldir. Ben burada bilmeyen ve ilk kez görecek hanımların dikkatini çekmesi açısından ya da bilen bu türünü de denemek isteyen hanımlar için paylaşımda bulunduğumun altını çizmek isterim.

Zaten günümüzde örgü işlerini bilen ya da tığ işi örneklere merakı olan bütün hanımlar bu tür kolay tığ işi modellerini hiç zorlanmadan rahatlıkla yapabilmektedir. Evde yapılabilecek ve zamanı güzel değerlendirmenizi de sağlayacak resimli anlatımlı tığ işi yıldız modeli paylaşımımı umarım beğenmişsinizdir. Farklı güzel tığ işi çalışmalarımla yine sizlere sunumlar yapmak üzere hepinize iyi günler dilerim.

resimli-anlatimli-tig-isi-yildiz-modeli-yapimi (1) resimli-anlatimli-tig-isi-yildiz-modeli-yapimi (2) resimli-anlatimli-tig-isi-yildiz-modeli-yapimi (3) resimli-anlatimli-tig-isi-yildiz-modeli-yapimi (4)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here