Renkli Ponponlarla Duvar Süsleri ve Paspas

Renkli Ponponlarla Duvar Süsleri
Renkli Ponponlarla Duvar Süsleri

Artık evlerde biraz daha farklı dekorlara yer vermek biraz daha değişik süslemelere yer vermek hem huzur verecek hem de daha güzel ortamlar elde etmenizi sağlayacaktır. Evlerimizi daima kendimizce güzelleştirmek isteriz. Bu konuda adeta rehber olan sitemizde sizlere özel yazılara da yer veriyor olacağız.

Kendin yap çalışmalarından olan renkli ponponlarla duvar süsleri paspaslar yapmak konulu bu yazımızda ponponları kullanarak güzel ev süsleri elde edeceksiniz. Oldukça farklı renkli tasarımlar yapmanızı sağlayacak renkli türdeki ponponlarla elde edeceğiniz süslemeleri çok seveceksiniz.

Fikir olması açısında resimli paylaşımımızda sizlere ponpon yapma tekniklerini de göstermiş olacağız. Resimli halinde iki renkli olan ponponların tasarımlarını sizde kolay işlem adımlarıyla oluşturabilirsiniz. Resimlerden ilham alarak tasarımlarını yapabileceğiniz daha farklı tasarımları ve ya ihtiyacınız olan tasarımlara da dönüştürmeniz mümkün olacaktır.

Görsellerde renkli ponponlarla hazırlanan bir paspas tarımının yanı sıra birde duvar süsü tasarımları yer almaktadır. Sizlere bu türde çalışmalardan geçmiş yazımlarımızda da oldukça çeşitli tasarımlar paylaştık sitemizde onları da arama butonu yardımıyla aratabilir onlara da göz atabilirsiniz.

Bu çalışmamızda yine ponponların bir birlerine iple bağlanması sonrası duvarlarınız kesinlikle renklenmiş olacaktır. Paspaslar ve duvar süsleri bir evi gösteren ve özel olan tasarımlardır. Bunların değişik türleri daima eve farklı bir hava katacaktır. Bu resimli ponpon çalışması, yapımı kolay olan ve sizi asla yormayacak zor gelmeyecek çalışmalarımızdandır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı