Renkli Mini Gece Elbise Modelleri

Selam hanımlar; moda yazılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü moda yazımda ise sizlere renkli mini gece elbiselerinden söz etmek istedim. Bir yere giderken bile giyilebilecek çok özel toplantılarda erkeklerin ve bayanların gözlerini kamaştırabilecek harika örneklerden oluşan resim galerimizi de sizlere sunmuş bulunuyorum. Genç kızlara yakışan çok özel mini gece elbise modelleri, sizin de bazı özel gecelerde genç kızlarınıza yakıştıracağınız kadar özel olacaktır.

Bazılarında değerli durmasını sağlamış olan dantel detayları, elbisenin mini olmasına da ayrı bir avantaj sağlamış durumdadır. Renkli mini gece elbise örneklerinden bazıları, sizin de giyinmek isteyeceğiniz kadar şık ve denenmesi gereken modeller arasındadır. Mini etek modelinde elbiselerde dantel işlemeleri kesinlikle göze hitap ediyor güzel duruyor diyebiliriz hanımlar. İlk olarak dilerseniz başlangıç modeliyle başlayalım. Beyaz straplez türdeki gece elbisesinde, elbisenin alt kumaşına bakınca bulut mavisi renk, üst kumaşa bakınca ise beyaz renkte dantellerin kullanışmış olduğunu görüyoruz.

Mini Gece Elbiselerinin Renkli Örnekleri

İlk örnekteki elbisede detaylara devam ettiğimizde, göğüs altında çapraz kuşak detayı da son derece şık durmasını sağlamıştır. Resim galerimizde farklı bir örnekte ise eflatun minili gece elbise modelimiz yer almakta. Bu straplez olan mini gece elbisesi de, eflatun rengindeki şifondan tasarlanmış bir örnektir. Örneğin yine bel kısmında beyaz renkte bir kemer detayı sunulmuştur. Bu model son derece şık görünmekte ve hanımlar üzerinde özellikle genç hanımlar üzerinde şirin durmaktadır. Bir sonraki mini gece elbise modelimizde, kırmızı renkte drapeli olan örnek yer alıyor. Bu örnekte sadece ve asil bir tasarım hakimdir diyebiliriz.

Gece Elbiselerinin Mini Renkli Modelleri

Gece elbiselerinin genelinin göz alıcı olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Fakat resimli galeride sizlere detay kısımları harika olan örneklerin, daha bir farklı ve gecelerinizi daha bir güzelleştirici durduğunu söylemeden geçemem. Kırmızı renkli modelde kalp kesim saten türde kumaş, asimetrik görünüme sahip oldukça sıra dışı bir hava katmıştır. Diğer örneklere de bakınca bize bak vereceksiniz diyebilirim. Gecelere giderken özel partilere ve kimi zaman düğünlere bile giderken kullanılabilecek, son derece şık ve özel mini gece elbiselerini sizlere aktarmaya çalıştık. Farklı güzel moda konularında tekrar buluşmak üzere diyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı