Ana Sayfa Moda Püsküllü Paça Jeanleri Kombinlemek

Püsküllü Paça Jeanleri Kombinlemek

Püsküllü Paça Jeanleri Kombinleme
Püsküllü Paça Jeanleri Kombinleme

Hanımların kimi zaman püsküllü paça kotlarla kombin yapması biraz zor gelebilmektedir. Bu yazımızda bu konuya değinmek ve moda konusunda bayanların işine yarayacak bazı ufak püf noktalarından bahsetmek istedik. Gün geçtikçe moda konusunda moda dünyasında bazı şeyler elbette değişmektedir. Bu değişime ayak uydurmak isteyen hanımların bazıları, kot pantolonlarını daha kolay kombin yapmak istiyor. Püsküllü paça kotları kombinlemek de bu zorluk durumlarından biridir. Fakat her zorun bir kolayı olduğu gibi, püsküllü paça kotların yani jean pantolonların da kombin edilmesine dair bazı ipuçları bulunmaktadır. Moda dünyasının baş döndürücü yeniliklerini son moda trendlerin bazıları da püsküllü kotların ön plana çıkması olarak algılamak doğru olacaktır.

Jeanleri Kombinleme

Hanımların yakından takip ettikleri son moda trendlerde, Avrupa da başlayan yeni akım olarak algılanan püsküllü kot paçasını siz de denemelisiniz. Ülkemiz tasarımcılarının da yavaş yavaş kabul etmeye başladıkları bu yeni akımda, bayanlar tam da arzu ettikleri tarzda giyinmiş olacaktır. Jean tasarımlarında ülkemizde, yaz ve baharın değişmezleri arasına girecek olan püsküllü paça kot kombinler kesinlikle sevilecek diye umuyorum. Avrupa modasının müdavimlerine hitap eden püskül paça Jeanlar, hem hoş hem de bir o kadar iddialı duruyor olacaktır. Sevilerek giyilecek olan jean püsküllü paça modası artık gün ve gün ülkemizde yayılmaya çoktan başladı desek doğru olacaktır. Vitrinlerde yeni boy göstermeye başlayan püsküllü paça jean modellerini keşfedince bana hak vereceğinizi umuyorum.

Püsküllü Paça Jean Kombinleme

Püsküllü Paça Jean ile Kombin

Vitrinde bulup satın almanın yanında aynı zamanda evde yer alan bazı jean kotlarınızı, sizde püsküllü paça modasına uydurabilirsiniz. Peki ya püsküllü paça jean nasıl kombin yapılır? Bu sorunun asıl cevabı aslında basitleştirilebilir. Bunda en önemli şey, aslında paça ve ayakkabı uyumu olacaktır. Yani sıcak havalarda üstü açık şık ayakkabıları tercih ederek beyaz bir jean modeliyle düztaban spor ayakkabı kombini iyi gidecektir. Bu aynı zamanda sokak modasını yakından takip eden bayanlar içinde süper bir kombin fikri olabilir. Püsküllü paça jean pantolon modellerinde, dar kesim ve yamalı jean pantolon türleri kesinlikle şık bir uyum yakalamanızı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here