Ana Sayfa Dekorasyon Püsküllü Duvar Süsü Yapımı

Püsküllü Duvar Süsü Yapımı

püsküllü duvar süsü yapımı
püsküllü duvar süsü yapımı

Her zaman zevkli olan kendin yap projelerine bugün bir yenisini daha ekliyoruz. Özellikle boş olan geniş duvarlarınıza koyacak bir şey bir türlü bulamadıysanız, hemen sizler de püsküllü duvar süsü yapımı ile ilgili makalemizi okumaya ve resimli anlatımları incelemeye başlayabilirsiniz. Özellikle sizlere farklı ve ideal bir tarz oluşturacak olan bu özel proje, evdeki basit malzemeler ile de hemen yapabileceğiniz oldukça kolay ve eğlenceli bir uygulama olacaktır. Hazırsanız hemen bu hoş ve mistik objenin yapımına başlayabilirsiniz.

Farklı renklerde ki yün ipleriniz ya da çileleriniz ile yapabileceğiniz için çok maliyetli olmayan bir ürün bu. Bu neden ile sizler de evde ki artık iplerinizi kullanabilir, harika ve çok özel bir kendin yap projesi yaratabilirsiniz. Ayrıca püsküllü duvar süsü yapımı oldukça moda olan bir ürünü kendiniz yapacağınız bir ürün. Bu neden ile evde kendiniz yaparken eğlenirken, başlarının da çok beğenisini alacağından emin olabilirsiniz.

püsküllü duvar süsü yapımı

Yukarıda ki malzemeleri ayarladıktan hemen sonra projenizin yapımına başlayabilir, bu şekilde çok özel süslemenizi bir saat gibi kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz. Farklı ve özel görünüme sahip olmasını isterseniz evinizin dekorasyonuna da uygun ipleri seçebilirsiniz. Renk olarak zıt ya da aynı tonlarda bir işlem yaparak özel bir atmosfer oluşturmanız mümkün olacaktır. Püsküllü duvar süsü yapımı kolay, anlaşılır ve pratik bir proje. Hemen aşağıda ki resimleri inceleyerek sizler de adım adım resimli anlatımlar ile hızlı bir şekilde bu işlemleri yapabilirsiniz.

püsküllü duvar süsü

Bir saklama kabının kapağını kendinize ölçü olarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde en özel ve farklı sonucu da alacaksınız. Aynı boyda olan ipleriniz sayesinde uygun ve etkili püskülleri hazırlamış olacaksınız.

duvar süsü örnekleri

duvar süsü yapimi

el yapımı duvar süsü

evde duvar süsü

duvar süsü modelleri

Tüm püskülleri oluşturduktan sonra, bunları uygun şekilde dizecek ve hemen süsleme işleminizi bitirebileceksiniz.

evde duvar süsü yapımı

kağıt havlu rulosundan duvar süsü

gazeteden duvar süsü yapımı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here