Prenses Tacı Tığ Oyası Yapımı

Prenses Tacı Tığ Oyası Modeli
Prenses Tacı Tığ Oyası Modeli

Tam bir tacı andıran bir motif güzelliğine sahip prenses tacı oya modeli anlatımı ile yine birlikteyiz. Çok şirin çok da renkli bir görüntüsü olan bu oyanın yapımını videosu ile birlikte sizlere sunuyorum. Daha önceki iki konumda sıralı oyalar ile ilgili paylaşımlarda bulunduğumdan bunun farklı bir oya modeli olmasını istedim.

İncelediğimizde prenses tacı tığ oyası örneği iki sıradan oluşan bir oyadır. İlk sıra tığ batısı üzerine işlenmiş üçgen çubuklarla oluşturulmuş. Çubuklar zincirle başlanmış, ikili tırabzanlarla devam edilmiş ve sık iğne ile tamamlanmış. Bu üçgen çubuklardan üçerli olanları iki motif arası vermek için örülmüşler. Ortadakinin üzerine de altılı bir pimpirik yapılmış. Dördüncü üçgen çubuk ise prenses tacı tığ motifi için zemin oluşturmak amaçlı örülmüş. Üstüne de tırabzanlı üç minik yapraklı bir çiçek konumlandırılmış. İkinci sırada da bu üç yapraklı çiçekler etrafına kenarları tırabzanlı üstü de pimpirikli bir motif örülmüştür.

Prenses Tacı Tığ Oyası Yapım Videosu:

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı