Pratik Boncuklu Plaj Terliği Yapımı

Boncuklu Plaj Terliği Nasıl Yapılır
Boncuklu Plaj Terliği Nasıl Yapılır

Farklı ve özel projeleri sizlere sunmaya çalışıyorum. Özellikle yapabileceğiniz, aynı zamanda kullanabileceğiniz farklı ve şık ürünlerin kendin yap projeleri, sizlerden de büyük beğeni kazanıyor. Malum yaz aylarında plajlar için farklı terlik çeşitleri karşımıza çıkıyor. Ancak bu modellerin birçoğu ciddi anlamda pahalı olabiliyor. Gelin bu projemizde daha düşük fiyata boncuklu plaj terliği yapımı projesini birlikte yapalım. Bu şekilde çok daha ucuz fiyata, çok daha şık ve kullanışlı bir ürün elde etmiş olursunuz. Tasarım önerimizi sizlere sunuyoruz ancak bunu ne şekilde ve hangi renkler ile yapmak isteyeceğinize karar vermekte özgürsünüz. Gelin hemen bu harika projenin malzemelerine ve resimli anlatımlarına bir göz atalım.

Boncuklu Plaj Terliği

Sizler için detaylandıracağımız boncuklu plaj terliği yapımı projesinde bir adet, düz, parmak arası terlik, kurdele, farklı renk ve boyutlarda boncuklar ve deniz kenarından da temin edebileceğiniz deniz minareleri harika bir organizasyonun parçaları olacaklardır. Hemen işlem aşamalarına geçelim.

Boncuklu Plaj Terliği Yapımı

Kurdelemizi terliğimizin saplarına sararak işleme başlıyoruz. Bunun için yapmanız gereken işlemde, tam olarak sağlam olmasına dikkat edebilirsiniz. Bu şekilde ilerleyen dönemde kurdelenin açılmasını da önlemiş olursunuz. Başlangıç yerini silikon ile ya da dikişle de sağlamlaştırabilirsiniz.

Plaj Terliği Yapımı
Boncuklu Plaj Terliği Resimli Anlatım

Bu aşamada parmak arası terliğin üzerinde bulunan ve V şeklinde ki alan bizim için önemli. Bu alana kurdele ile resimdeki gibi git, gel yaparak boncuklarımızı monte edeceğimiz bir alan üreteceğiz.

Boncuklu Plaj Terliği Resimli

Yukarıda ki resimde de gördüğünüz gibi işlem bitiminde terliğiniz bu şekli alacaktır. Gelelim boncuklu plaj terliği yapımı projesinde, boncukların dikme işlemine.

Plaj Terliği Boncuk Süsleme

Resimde de görüldüğü gibi, tüm boncuklarımızı karmaşık şekilde ve üzerinden taşmayacak biçimde organize ederek, kurdele üzerine monte ediyoruz. Bu şık terliğimize uyguladığımız işlemi, her iki çift için de yapmanız gerekiyor. Belki ikisini birlikte yaparsanız, daha yüksek oranda benzerlik elde edersiniz. Bu şekilde bir başka, diğer başka olmaz.

Plaj Terliği Süsleme

Hafif yanlara doğru da kaydıracağınız bu boncuklar, inanılmaz şık, havalı ve pahalı bir terlik görüntüsü elde etmenizi sağlayacaktır. Kesinlikle boncuklar, kurdele renklerinde özgürsünüz. Bu şekilde farklı renklerde inanılmaz ve çok ucuz terlikleri anında yapabilirsiniz.

Boncuklu Plaj Terliği Nasıl Yapılır
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı