Porselen Makyaj Nasıl Yapılır

Selamlar değerli arkadaşlarım, sizlere bugün ise makyaj konusunda çoğu bayanın merak ettiği ve kendinde uygulamak istediği porselen makyajı nasıl yapılmakta hakkında bilgiler vereceğim. Kadınların genellikle vazgeçilmezi haline gelmiş olan porselen makyaj, hanımları bakımlı gösteren, yüzü canlı gösteren özel bir makyaj türüdür.

Seksi, güzel ve renkli göstermeye de yarayan porselen makyaj için yine şunları söylemek de mümkün olacaktır. Klasik makyajları bir kenara koyacak olursak, son yılların makyaj trendi haline gelmiş olan porselen makyajını tanıma zamanınız gelmedi mi derseniz?

Kaliteli oldukça da kalıcı diyebileceğimiz porselen makyajı, yüzde aynı zamanda bir berraklık hissi de vermektedir. Bunun olması için de yine makyaj tüyoları devreye girecektir. Porselen makyajın tam anlamıyla olmasını sağlamak için yüze bolca uygulanması ve iyice de dağıtılması gerekmektedir.

Porselen makyajın başarılı olmasında bunlar önemli olacaktır. En basitinden kirpiklere rimel sürmeyip, bunun yerine göz kapaklarının üzerine doğru göz kalemi çekmeniz ve bu çekilen göz kalemiyle hafifçe dışarı doğru taşırmanız da porselen makyajın adımlarından olacaktır.

Geziye çıktığınızda ya da dışarı çıkarken görüntünüze önem veren bayanlardansanız, porselen makyajı mutlaka denemeli ve bu özel makyaj sayesinde sıradan biri olmadığınızı sizde kanıtlamalısınız. Doğrusu bütün hanımlara çok iyi duracak olan porselen makyajı ben her zaman deniyorum ve hoşuma da gidiyor. Bunu deneyen hanımların sokakta oldukça zarif, ince ve alımlı durduklarına şahit olmaktayım.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı