Plaj Elbiseleri Yaz Modası 2016

Plajların dolup taşacağı yaz günlerinde plajlarda da bir esinti haline gelen yaz modası plaj elbiseleri oldukça popüler bir hal alacaktır. Denize girecekler, kumlara serilecekler ve rahatlık konusunda konforu elden bırakamayacak tatilcilerin plaj elbiseleri için modayı sıkça takip ettiklerini biliyoruz. Yazımız sonrası popüler olan 2016 plaj modasından birkaç tür resim sizlere sunuyor olacağız.

Plaj modasında rahatlığın simgesi adeta tek parça il betimleniyor bile desek yeridir. Gözlere güzel şekilde hitap etmekte olan bu elbiselerle açılıp saçılmak mümkün olacaktır. Plaj modasında yer alacak elbiseler sayesinde artık bu yaz ne giysem plajda ne giysem soruları da cevaplarını teker teker bulmaya devam ediyor. Fakat bütün cevaplar bir tek ana noktada kesiyor o da rahatlık.

2016 yazının plaj modasında ağırlıklı olan rahatlık ön planda olacak rahatlığı simgeleyecek elbiseler popüler bir hal alacaktır. Bohem tarzının da oldukça popülerlik kazanacağı yaz modası plaj elbiselerinde, sokakta gecede ve gündüzde, plajda bu elbiseler rahatlık sunmaya devam ediyor olacaktır. Sade ve nakışlı türleri tercih etmeliyiz. Omuzların açıkta kalacağı ya da yerleri süpürebilecek tarzda uzun bir elbiseyi tercih edebilirsiniz fakat olmazsa olmazı nakışlı ya da sade olmasıdır.

Yaz plaj modasında sade ya da nakışlı elbiseler ön planda olacaktır. Yaz modası seçimlerinde yine deseninin harika oluşuyla, renklerindeki cümbüş halleriyle püskül aksesuarları, daha bir neşeli hava katacak daha bir detayları belirtiyor olacaktır. Beyaz gömlek ve hasır çanta şapkalarla 2016 moda günlerinde plaj modasını tamamlamış olacaksınız.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı